Dovolená Malediven
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Malediven

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Malediven od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznávejte krásu oceánu na ostrově Thinadhoo

Ostrov Thinadhoo nebo taky Tinadú leží na východním okraji Vaavu Atolu na Maledivách. Má je asi 740 metrů na délku a 250metrů na šířku. Přesto na něm najdete restaurace, kavárny i centrum vodních sportů. A zábavy si tady užijete mnohem víc.

Thinadhoo není daleko ani od hlavního města souostroví Malé. Vzdušnou čarou je to sem asi 77 kilometrů, takže sem rychle a pohodlně doplujete lodí, rychlolodí nebo doletíte hydroplánem. Veškeré potřebné věci pořídíte přímo na ostrově, a navíc tu najdete i centrum vodních sportů.

Vrhněte se na potápění, výlety a exotiku na každém kroku

V těsném okolí ostrova Thinadhoo najdete překrásné mořské dno plné malých rybek a barevných korálů. To samé platí i pro vzdálenější okolí, kde už stojí za to vzít si sebou i plnohodnotnou potápěčskou výbavu a kvalitní fotoaparát nebo kameru, které zvládnou fungovat pod hladinou.

Vodní radovánky si ale můžete užívat i and hladinou moře. Svézt lodí se nechte třeba na sever, kde po kilometru a půl narazíte na ostrov Aarah. Čeká tu na vás hned několik parádních barů s osvěžujícími drinky nebo kulečníková herna. Výběr už necháme na vás.

 

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru