Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Thajsko

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Thajska od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vítejte v pohádkové zemi, kde se ve velkolepém kaleidoskopu mísí fascinující starodávná kultura se silou asijského ekonomického tygra. Thajsko, země tisíců Buddhů je opravdovým rájem pro každého turistu. Nespočet chrámů, výborná thajská kuchyně, překrásné pláže, úchvatná příroda, unikátní památky, vyhlášené masáže a mnoho dalšího, to vše vám nabízí právě Thajsko. Navštivte Thajsko a nechte se hýčkat ještě letos!

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Phuket je místo, kam se může vydat téměř každý - jak milovníci rušného nočního života, velkých plážových letovisek, tak vyznavači samoty, kteří se ubytují na maličkých vzdálených plážích bez výdobytků civilizace. Azurové moře a bělostný písek nesčetných pláží a nepřeberné množství atrakcí, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu, to vše vás na Phuketu čeká. Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Thajsku a také jeden z nejoblíbenějších cílů turistů přijíždějících do země je Koh Samui. Díky svým romantickým zákoutím byl právem nazýván ostrovem lásky. Kilometry dlouhé bílé pláže lemované palmami, průzračně čistá mořská voda a exotická tropická příroda je ideální k relaxaci a odpočinku. Do provincie Krabi se nejzdí za ruchem velkých letovisek, ani za nákupy, ani za nočním životem. Návštěvníky čeká nádherná krajina a hlavně výlety po ostrovech a ostrůvcích. Je to místo jak pro nezávislé cestovatele, tak dnes s bouřlivým rozvojem turistického průmyslu, pro ty co hledají výtečný hotelový servis. Přestože jsou pláže Khao Lak velmi půvabné, je oblast zatím mimo náporu turistů. Je to ideální základna pro milovníky podmořského života.

Přejít nahoru