Dovolená Lhaviyani Atol
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Lhaviyani Atol

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Lhaviyani Atol od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zažijte neopakovatelné party na Lhaviyani Atolu

Dovolená v exotickém ráji nemusí znamenat jen soukromí a klid poblíž blankytné laguny. Pokud vám v žilách koluje horká krev, jste extrovertní a bez tance a zábavy nežijete, musíte navštívit Lhaviyani Atol. Najdete ho v severovýchodní části Malediv a je vyhlášený společenskými akcemi i svou otevřeností.

Nejlepší akce zažijete na hlavním ostrově atolu, kde je taky hlavní město oblasti Naifaru. Žije tady asi 5 000 lidí, kteří mají unikátní dialekt. Nicméně se tu bez problémů domluvíte anglicky. Od hlavního města celého souostroví Malediv je vzdálené asi 140 km. Dá se tam bez problémů dostat lodí nebo hydroplánem.

Z celkem 54 ostrovů Lhaviyani Atolu je obydlených jen 5. Přesto na nich žije asi 12 000 obyvatel. Takže až budete potřebovat trochu klidu na odpočinek po bujarém večírku, můžete si zajet na některý volný ostrůvek a užívat si tam zasloužený klid na nádherné pláži zalité tropickým sluncem.

Co na Lhaviyani Atolu musíte vidět

Vedle zmíněného centra zábavy je Lhaviyani Atol taky vyhledávaným místem pro pohodovou exotickou dovolenou na nádherných písčitých plážích, kde máte maximální komfort a nikdo vás přitom neruší. A až si na nich odpočinete, můžete se vydat na vyhlášené pláže oblasti.

Nejslavnější pláží je asi Kuredu – asi tříkilometrová pláž, kde zažijete party, o kterých budete rádi vyprávět ještě svým vnoučatům. Najdete tady vyhlášené plážové bary, které fungují dlouho do noci, takže si budete moct užít exotickou parádu pod hvězdami.

Pokud hledáte raději něco luxusnějšího, vydejte se na ostrov Komandoo. Tady se můžete těšit na špičkové hotely s prvotřídními službami, pochutnáte si na místních specialitách i světové kuchyni a z ubytování na pláž to budete mít co by kamenem dohodil. Ostatně jako na celých Maledivách.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru