Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Karibik

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Karibiku od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Karibik – pověstný poklidem a neuspěchaností svých obyvatel, kde mnohé ostrovy platí za turistický ráj na zemi. Tyrkysové moře, jemný světlý písek na pláži, mírný větřík a rumový drink ve stínu palem, tak nějak může vypadat představa o Karibiku, kde v historii sehrál svou roli Kryštof Kolumbus, kapitán Morgan, francouzská císařovna, Che Guevara nebo Bob Marley.

Praktické informace

Karibik je region v nejjižnější části Severní Ameriky, který zahrnuje ostrovy v Karibském moři (Antily), Bahamy a pobřeží Střední a Jižní Ameriky omývané právě Karibským mořem. Z turistického hlediska jsou velkým lákadlem rajské Bahamy, Aruba s posvátnými stromy DiviDivi, Kajmanské ostrovy s pirátskými slavnostmi, sopečný ostrov Svatá Lucie s bahenními lázněmi, Jamajka s kulturou rastafariánů a reggae, ananasový Guadeloupe, ostrov milionů motýlů Svatý Martin, Kuba plná kontrastů, květinový ostrov Martinik či nejvíce navštěvovaná Dominikánská republika.

Přejít nahoru