Info
Info

Alltours

Logo Alltourslupa

Cestovní kancelář Alltours je 4. největší německý pořadatel a zároveň největší pořadatel v Německu, který je samostatný a není závislý na žádném dalším koncernu.

Pod tohoto pořadatele zájezdů patří ještě další menší společnosti, např. Reisecenter alltours (řetězec 210 cestovních agentur), Bye.bye (pořadatel elektronicky kombinovaných zájezdů). Nabízí také kombinované balíčky pod značkou Alltours - X.

Společnost má své působiště také ve Španělsku, kde sídlí společnost Alltours Espaňa, C.G. Canarias a incomingová agentura Viajes allsun na Mallorce.

Bohatá nabídka obsahuje vše, co si jen zákazníci mohou přát. Ubytování je poskytováno v hotelích označených 2,5 až 5 hvězdičkami. Alltours počítá s rodinnými dovolenými a do programů zahrnuje bohaté animační programy včetně hlídání dětí. Alltours nabízí také pobyty s různými sportovními aktivitami, wellness pobyty a romantické dovolené. Pro náročné klienty zajišťuje ty nejluxusnější dovolené. Mezi doplňkové služby patří např. poskytování jízdenek „Zug zum Flug“, které platí na cestu vlakem na letiště odletu a zpět nebo pronájmy automobilů na dovolené.

Alltours pořádá zájezdy do všech významných turistických destinací, např. Kanárské a Baleárské ostrovy, Řecko, Turecko, Egypt, Tunisko, Srí Lanka, Dominikánská republika, Kuba nebo Thajsko.

Historie

Společnost založil v roce 1974 Willi Verhuven, který je doposud v čele vedení společnosti. Ve městečku Kleve otevřel malou cestovní kancelář, což byl začátek jeho úspěšné kariéry v oblasti cestovního ruchu. První zájezd zorganizoval na řecký ostrov Mykonos. Velký průlom v historii firmy nastal v roce 1988, kdy byly rozšířeny nabídky leteckých zájezdů ze všech velkých německých letišť. To způsobilo velký nárůst cestujících. V roce 2001 bylo přemístěno hlavní sídlo společnosti do Duisburgu.

Pojištění

Cestovní kancelář Alltours je pojištěna u pojišťovny Generali Versicherung AG über REISEGARANT GmbH.

Adresa

Sídlo Alltourslupa

alltours flugreisen GmbH

Dreischeibenhaus 1

40211 Düsseldorf

Hledej zájezd

Vyhledat nabídky od Alltours

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
2578x
Spíše ano
397x
Spíše ne
66x
Ne
45x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
2425x
Spíše ano
541x
Spíše ne
83x
Ne
51x
Nahoru