Info
Info

Jahn Reisen

Jahn Reisenlupa

Cestovní kancelář Jahn Reisen patří pod koncern Rewe Group. Celá skupina společně s dalšími pořadateli ITS Reisen, Tjaereborg, Dertour, Meier´s Weltreisen a ADAC Reisen je třetí největší společností působící v oblasti cestovního ruchu v Německu.

Jahn Reisen působí od roku 2001 v Rakousku pod značkou Jahn Reisen Österreich.

Jahn Reisen dokáže splnit požadavky náročných klientů a vytváří individuální programy podle jejich přání. Umožňuje také objednání samostatného ubytování. Specializuje se na welness a sportovní pobyty (golf, tenis, potápění, pěší turistika, jízda na koni), exkluzivní plavby lodí a poznávací zájezdy. Ubytování nabízí v luxusních 4 – 5 hvězdičkových hotelích nebo v jiných netradičních ubytovacích zařízeních.

Nejčastější nabídky dovolené se orientují na země ve Středomoří, zejména Španělsko a Řecko. Z exotických zemí to jsou Dominikánská republika, Mexiko, Kuba, Keňa, Thajsko, Vietnam, Mauricius, Maledivy a Bali.

Historie

Friedrich Jahn založil roku 1979 v Mnichově cestovní kancelář Jahn Reisen. Samostatně vystupoval jen do roku 1982, kdy prodal firmu koncernu LTU-Gruppe z Düsseldorfu. V roce 2001 převzal koncern REWE Group všechny značky LTU včetně cestovní kanceláře Jahn Reisen. Téhož roku expandoval Jahn Reisen se svým programem do Rakouska.

Pojištění

Cestovní kancelář Jahn Reisen je pojištěna proti úpadku u DRS - Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG.

Adresa

Jahn Reisen
Humboldtstraße 140
51149 Köln
Deutschland

Hledej zájezd

Vyhledat nabídky od Jahn Reisen

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
502x
Spíše ano
71x
Spíše ne
10x
Ne
3x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
485x
Spíše ano
87x
Spíše ne
13x
Ne
3x
Nahoru