Info
Info

ITS Reisen

ITS Reisenlupa

Cestovní kancelář ITS Reisen (celým názvem International Touristik Service) patří pod koncern Rewe Group. Celá skupina společně s dalšími pořadateli Jahn Reisen, Tjaereborg, Dertour, Meier´s Weltreisen a ADAC Reisen je třetí největší společností působící v oblasti cestovního ruchu v Německu.

REWE Group se zabývá nejen cestovním ruchem, ale jeho hlavní činností je prodej potravin. V České republice jej známe pod značkou Penny Market a Billa a od roku 2009 působí v Praze cestovní kancelář ITS Billa Travel. V Rakousku má vedoucí postavení na trhu společnost REWE Group Austria a vystupuje zde pod značkou ITS Billa Reisen a Jahn Reisen Österreich. Ve Švýcarsku působí značka ITS Coop Travel. Další zastoupení koncernu REWE jsou také ve Francii, Itálii, Polsku, na Slovensku, v Chorvatsku, Maďarsku, Bulharsku, Rusku a na Ukrajině.

ITS Reisen pořádá zájezdy především do 3 – 4 hvězdičkových hotelů a specializuje se na nabídky pro mladé rodiny, což dokazují výrazné dětské slevy. Vedle leteckých zájezdů je také v nabídce ubytování s vlastní dopravou a městské pobyty. Ubytování je možné také objednat samostatně téměř ve všech nabízených destinacích. Zvláštní pozornost věnuje ITS Reisen ekologické, sociální, kulturní a hospodářské oblasti v navštívených zemích.

Nabídka zájezdů se zaměřuje zejména do zemí v oblasti Středomoří, např. Španělsko, Řecko, Tunisko, nebo Bulharsko u Černého moře. Ze vzdálenějších cílů pořádají dovolené do S.A.E., Mexika, Dominikánské republiky, Thajska nebo na Maledivy, Srí Lanku či Mauricius.

Historie

Cestovní kancelář ITS Reisen existuje od roku 1970, kdy vznikla jako dcera společnosti Kaufhof. Roku 1995 přistoupila do koncernu REWE Group a stala se největší společností této skupiny v oblasti cestovního ruchu. V roce 1998 založila ITS Reisen další společnost v Rakousku pod názvem ITS Billa Reisen se sídlem ve Vídni. V roce 2003 vznikla pobočka ITS Reisen v Rusku.

Pojištění

Cestovní kancelář ITS Reisen je pojištěna proti úpadku u DRS - Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG.

Adresa

ITSlupa

ITS Reisen
Humboldtstraße 140
51149 Köln
Deutschland

Hledej zájezd

Vyhledat nabídky od ITS Reisen

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
1997x
Spíše ano
244x
Spíše ne
27x
Ne
26x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
1891x
Spíše ano
333x
Spíše ne
33x
Ne
25x
Nahoru