Info
Info

Schauinsland Reisen

SLRlupa

Cestovní kancelář Schauinsland Reisen existuje již více než 90 let a je považována za důvěryhodnou firmu. Je jednou z nejstarších a nejzkušenějších CK v Německu.

Zájezdy této CK prodávají další zprostředkovatelé nejen v Německu, ale také v sousedních zemích.

Mezi výhody patří dlouhodobé zkušenosti, vysoká kvalita služeb za příznivou cenu, možnost individuálního plánování dovolené či prodej pouze letenek nebo ubytování. Schauinsland Reisen úzce spolupracuje s hotelovými partnery a leteckými společnostmi a nabízí odlety z mnoha německých i rakouských letišť. Ve svém programu se orientuje na rodinné dovolené. Pro děti poskytuje slevy a zajišťuje hotely s dětským zázemím.

Nejoblíbenějšími turistickými cíli jsou Španělsko, Portugalsko, Řecko, Turecko, Egypt, Tunisko, Dominikánská republika, Kuba, Keňa a Thajsko.

Historie

Podnik založil roku 1918 Erich Kassner pod názvem Transportunternehmen Erich Kassner. Původní činnost spočívala v zajišťování nákladní dopravy. Až po druhé světové válce se Kassner více zaměřoval na autobusovou dopravu a roku 1954 se již naplno věnoval cestování. Dnešní název Schauinsland Reisen získala společnost podle hory ve Schwarzwaldu, která při jedné cestě okouzlila pana Kassnera i všechny cestující. Roku 1959 již otevřel první cestovní kancelář a vydal první katalog s nabídkami do Německa a Rakouska. Počátkem 60. let převzal CK po svém otci Erich Kassner mladší se svou ženou Doris. Postupně začali organizovat letecké zájezdy ve spolupráci s LTU. Nabídka se rychle rozšiřovala se zaměřením na vzdálené exotické destinace. V roce 1997 pokračoval v rodinné tradici Gerald Kassner a převzal vedení společnosti. V dalších letech společnost dosahovala neustálého růstu a díky flexibilní nabídce se stala konkurencí pro mnoho CK.

Pojištění

Cestovní kancelář Schauinsland Reisen je pojištěna proti úpadku u HanseMerkur Reiseversicherung AG über tourVERS.

Adresa

SLRlupa

Schauinsland Reisen GmbH
Stresemannstraße 80
47051 Duisburg
Deutschland

Hledej zájezd

Vyhledat nabídky od Schauinsland Reisen

 

 

 

 

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
3599x
Spíše ano
680x
Spíše ne
103x
Ne
55x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
3313x
Spíše ano
933x
Spíše ne
140x
Ne
68x
Nahoru