Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

DERTOUR

dertour logo

Cestovní kancelář Dertour patří pod koncern Rewe Group. Celá skupina společně s dalšími pořadateli ITS Reisen, Jahn Reisen, Tjaereborg, Meier´s Weltreisen a ADAC Reisen je třetí největší společností působící v oblasti cestovního ruchu v Německu.
Tato značka se těší velmi dobré pověsti na trhu vzhledem ke své velikosti a vlivu. Svým klientům umožňuje výhodné individuální kombinování cestovních balíčků. Zahrnuje dopravu letadlem, vlastním autem nebo vlakem. Pořádá dálkové zájezdy, ale i zájezdy po Evropě, pobytové, poznávací a městské zájezdy (s možností rezervace kulturních a sportovních akcí), zájezdy na různé akce (kongresy, sympozia, konference, olympiády), luxusní zájezdy (nabízejí ubytování v 5 – 6hvězdičkových hotelích na nejkrásnějších plážích a obsahují bohatou nabídku služeb, např. wellness, lázeňská zařízení, sport) a jiné speciální zájezdy. Dertour do svého programu zahrnuje také ochranu dětí a životního prostředí.
Nejdůležitější cílovou destinací v oblasti dálkových zájezdů je Severní Amerika, dále Asie, Austrálie, Blízký východ, Indický oceán a Afrika. V Evropě nejčastěji pořádá zájezdy do Velké Británie a Irska.

Historie

Cestovní kancelář Dertour byla založena roku 1983. Od roku 1988 patří pod mateřskou společnost Deutsches Reisebüro. V roce 2000 vstoupila do spolupráce s ADAC Reisen, která přinesla oběma společnostem velký přínos. Po vzniku turistické skupiny REWE Group je také Dertour pod záštitou tohoto koncernu.

Pojištění

Cestovní kancelář Dertour je pojištěna proti úpadku u DRS (Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG).

Adresa

DERTOUR GmbH
Emil von Behring Str. 6
60439 Frankfurt
Deutschland

Hledej

Vyhledat nabídky od DERTOUR

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
347x
Spíše ano
57x
Spíše ne
10x
Ne
3x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
345x
Spíše ano
57x
Spíše ne
9x
Ne
4x