Info
Info

DERTOUR

dertour logolupa

Cestovní kancelář Dertour patří pod koncern Rewe Group. Celá skupina společně s dalšími pořadateli ITS Reisen, Jahn Reisen, Tjaereborg, Meier´s Weltreisen a ADAC Reisen je třetí největší společností působící v oblasti cestovního ruchu v Německu.
Tato značka se těší velmi dobré pověsti na trhu vzhledem ke své velikosti a vlivu. Svým klientům umožňuje výhodné individuální kombinování cestovních balíčků. Zahrnuje dopravu letadlem, vlastním autem nebo vlakem. Pořádá dálkové zájezdy, ale i zájezdy po Evropě, pobytové, poznávací a městské zájezdy (s možností rezervace kulturních a sportovních akcí), zájezdy na různé akce (kongresy, sympozia, konference, olympiády), luxusní zájezdy (nabízejí ubytování v 5 – 6hvězdičkových hotelích na nejkrásnějších plážích a obsahují bohatou nabídku služeb, např. wellness, lázeňská zařízení, sport) a jiné speciální zájezdy. Dertour do svého programu zahrnuje také ochranu dětí a životního prostředí.
Nejdůležitější cílovou destinací v oblasti dálkových zájezdů je Severní Amerika, dále Asie, Austrálie, Blízký východ, Indický oceán a Afrika. V Evropě nejčastěji pořádá zájezdy do Velké Británie a Irska.

Historie

Cestovní kancelář Dertour byla založena roku 1983. Od roku 1988 patří pod mateřskou společnost Deutsches Reisebüro. V roce 2000 vstoupila do spolupráce s ADAC Reisen, která přinesla oběma společnostem velký přínos. Po vzniku turistické skupiny REWE Group je také Dertour pod záštitou tohoto koncernu.

Pojištění

Cestovní kancelář Dertour je pojištěna proti úpadku u DRS (Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG).

Adresa

DERTOUR GmbH
Emil von Behring Str. 6
60439 Frankfurt
Deutschland

Hledej

Vyhledat nabídky od DERTOUR

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
458x
Spíše ano
79x
Spíše ne
15x
Ne
6x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
458x
Spíše ano
76x
Spíše ne
11x
Ne
6x
Nahoru