Dovolená Dhigurah Island
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Dhigurah Island

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Dhigurah Island od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zažijte dobrodružnou dovolenou na ostrově Dhigurah

Ostrov najdete v jižním cípu Ari Atolu ve vzdálenosti přibližně 95 kilometrů jihozápadně od hlavního města Malé. Dhigurah Island připomíná trn nebo osten, který se táhne na jihozápad po okraji útesu atolu. Na délku měří něco přes 3,5 kilometrů, ale široký je jen v průměru něco přes 200 metrů. Určitě oceníte nedaleké letiště na ostrově Maamigili. Můžete sem z Malé pohodlně přiletět, bez trmácení se lodí.

Na ostrově najdete spoustu zajímavostí, které vás zabaví během celé dovolené. Můžete se těšit třeba na klasické pláže s bělostným pískem, mořský národní park nebo památky v podobě mešity Masjid Al-Inara. Ale nejkrásnější dobrodružství v tomhle zákoutí Malediv vás čeká pochopitelně pod hladinou moře.

Potopte se za krásami moře i půvabnými vraky lodí

Pro potápěče je zdejší oblast učiněným rájem. Pokud sem vyrazíte, vezměte si s sebou šnorchl, výbavu na hlubinné potápění a kameru nebo fotoaparát, které zvládnou snímat pod hladinou. Všechno oceníte, když budete žasnout nad místní faunou a flórou, i když se budete proplétat mezi rámovím místních vraků lodí. Potopené jsou v nejbližším okolí hned tři.

Užijete si tady do syta i adrenalinové vodní sporty, pochutnáte si na místních specialitách ve vyhlášených restauracích nebo jen tak posedíte u šálku vynikající kávy na východním či západním břehu ostrova. Přitom se rozhodně nemusíte bát davů lidí. Místní pláže jsou podél celého ostrova, takže jistojistě najdete kousek jen pro sebe.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru