Dovolená Trou aux Biches
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Trou aux Biches

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Trou aux Biches od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si překrásné západy slunce v oblasti Trou aux Biches

Letovisko se nachází v severní části ostrova Mauricius, a to nedaleko hlavního města Port Louis. Protože také leží na západním břehu, akorát asi o 15 kilometrů severněji, je odtud překrásný výhled na zapadající slunce. Madagaskar vzdálený asi 900 kilometrů západně odtud sice vidět není, přesto jde o neopakovatelný zážitek.

V červenci a srpnu je v této části Indický oceán vyhřátý na 27, nebo dokonce 28 °C, takže se můžete klidně koupat většinu dne a nebude vám ani trochu zima. Kromě koupání stojí za to prozkoumat i vnitrozemskou část ostrova, kde jsou džungle plné palem, opic a nejrůznějších druhů ptáků.

Čekají na vás bělostné písečné pláže i mořské akvárium

Pláže podél letoviska Trou aux Biches jsou z jemného písku, který nedře chodidla. Takže si ho určitě oblíbí i nejmenší děti. Hned pár kroků od pláže navíc najdete spousty restaurací a dalších občerstvení pro rychlé dobití energie nebo posezení u sklenky skvělého pití při sledování západu slunce. Nezapomeňte navštívit ani místní mořské akvárium.

Mezi nejlepší hotely v oblasti patří Le Palmiste Resort & Spa s rustikálními prvky a vlastním wellness, Casuarina Resort & Spa s vynikajícím personálem i službami pro hosty nebo Villas Mon Plaisir s balkony v patře s nádherným výhledem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru