Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Co si nezapomenout vzít s sebou na Mauricius

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Bez letenek
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Mauricius od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

  • Co si vzít na dovolenou Zobrazit Zavřít

    • Na dovolenou na Mauriciu si s sebou zabalte pohodlné vzdušné oblečení a na večer lehký svetr. Pokud plánujete túry do hor, tak ještě něco do deště a kvalitní boty. Při návštěvě mešit a kostelů je důležité dodržovat místní zvyklosti a mít zakrytá ramena a kolena, před vstupem do mešity se navíc zouvají boty a ženy si zahalují vlasy. Pokud se stravujete v lepších hotelech či restauracích, dbejte také na zásady společenského odívání. Pro pány jsou vhodné dlouhé kalhoty a košile, dámy si mohou obléct letní šaty nebo sukni s halenkou.
    • Do kufru si nezapomeňte sbalit plavky, opalovací krém s vysokým faktorem, sluneční brýle, pokrývku hlavy a boty do vody. Nesmí chybět repelent a základní lékárnička. Pokud máte rádi potápění, vezměte si výbavu na potápění. Určitě si zde přijdete na své, protože kolem ostrova jsou krásné korálové útesy.
  • Očkování před cestou Zobrazit Zavřít

  • Víza Zobrazit Zavřít

  • Rady na cestu Zobrazit Zavřít

Zábava a volný čas

Přejít nahoru