Dovolená Grand Baie
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Grand Baie

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Grand Baie od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Ponořte se do azurové vody v zátoce poblíž Grand Baie

Letovisko najdete na úplném severu ostrova Mauricius, který má celkovou rozlohu asi 2 000 km2. Leží shodou okolností asi 2 000 km východně od AfrikyIndickém oceánu. Grand Baie je skvělým výchozím bodem pro milovníky výletů na lodích, klidných lagun s průzračnou vodou a objevitelů malých neobydlených ostrůvků.

Nedaleko na severovýchod leží tři malinkaté a neobydlené ostrovy. Nejbližší je vzdálený asi 8 km, druhý přibližně 16 km a poslední a největší asi 28 kilometrů. Dá se k nim pohodlně doplout lodí a prozkoumat místní faunu i flóru.

Užijte si velkorysou nabídku jídel i služeb

Oblast Grand Baie obklopuje klidnou azurovou lagunu, která je často doslova posetá loďmi a loďkami místních i turistů. Přesto se tady dá pohodlně koupat bez rizika přílišných vln otevřeného oceánu. To oceníte, pokud sem zavítáte s dětmi nebo neplavci. Můžete se těšit na řadu vyhlášených restaurací a kompletní škálu služeb – od půjčovny aut po sport centrum s tenisovými kurty.

Nejoblíbenějšími hotely oblasti jsou Coin de Mire Attitude s patrovými apartmány krytými rustikální střechou, Mauricia Beachcomber Resort & Spa s obřím bazénem a wellness nebo Merville Beach, který dělí od moře jen úzký srpek písčité pláže porostlé palmami.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru