Dovolená Flic en Flac
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Flic en Flac

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Flic en Flac od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zažijte dovolenou na západním pobřeží Mauricia v oblasti Flic en Flac

Letovisko na západním pobřeží se pyšní tříkilometrovým pásem krásné pláže z jemného písku, která plynule přechází v azurové moře směřující v dálce k břehům Madagaskaru. Protože tato strana pobřeží Mauricia nesměřuje do otevřeného oceánu, jsou tu i menší vlny a mírnější nárůst hloubky v prvních několik desítkách metrech od břehu.

Flic en Flac je zároveň město, které leží asi 30 kilometrů na jih od Port Louis, hlavního města celé Mauricijské republiky. Můžete tady bez problémů pořídit veškeré věci, které byste si třeba zapomněli přivézt s sebou. Stejně jednoduše si tu můžete pronajmout auto a vyrazit na výlety po ostrově.

Pohodová dovolená s klidným mořem a pestrobarevnými korály

Pokud milujete potápění a objevování světa pod mořskou hladinou, přijdete si tu na své. Za vidění určitě stojí hlavně bohaté porosty korálů, které jsou snadno viditelné i blízko břehu. Stačí šnorchl a kamera fungující pod vodou. Takhle snadno pořídíte neuvěřitelné snímky na památku.

Ubytování volte v top hotelích. Vyberte si jeden ze 150 pokojů v Anelia Resort & Spa a vychutnejte si místní wellness, to samé můžete prožít rovnou pár metrů od moře v Pearle Beach Resort & Spa nebo se ubytovat za překrásným palmovým parčíkem v Sugar Beach - A Sun Resort Mauritius.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru