Dovolená Belle Mare
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Belle Mare

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Belle Mare od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si dovolenou na ostrovním pobřeží Belle Mare

Oblast najdete na severovýchodním pobřeží Mauricia, který leží asi 2 000 km východně od afrického kontinentu a jen něco přes 900 km od Madagaskaru. Desetikilometrový pás pobřeží nabízí průzračně čistou vodu v tmavě modré až tmavě zelené barvě, bohatý život na pevnině i pod hladinou Indického oceánu.

Po celé délce oblasti Belle Mare se táhnou pláže s jemným bělostným pískem, na které přirozeně navazuje hustý porost palem a další zeleně. Dál směrem ke středu ostrova můžete vidět pestrobarevné ptáky, opice, nebo dechberoucí vodopády. Působivé jsou taky krátery na skaliscích.

Kam v Belle Mare vyrazit a kde je nejlepší ubytování

Mezi nejoblíbenější hotely tady patří Maritim Crystals Beach Hotel jen pár metrů od pobřeží s bazénem a moderně zařízenými pokoji pro jednotlivce i rodiny. Vyhledávaný je taky Ambre – A Sun Resort Mauritius s typickými doškovými střechami z rákosu nebo Veranda Palmar Beach Hotel s patrovými domky uprostřed palem.

U moře najdete kromě vynikajících restaurací pyšnících se kosmopolitními delikatesami a mořskými plody taky centrum vodních sportů, stánky s občerstvením i veškeré vybavení, které budete na pláži potřebovat. Určitě si přibalte šnorchl, ať můžete obdivovat místní barevné korály.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru