Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Dovolená Trinidad
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Trinidad

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Trinidadu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Pokud se vydáte na Kubu, byla by opravdu velká škoda nenavštívit Trinidad. Toto půvabné koloniální město, občas nazývané Perla Karibiku, patří tak mezi jedno z nejstarších měst celé Kuby. V dlážděných ulicích Trinidadu budete míjet barevné domečky, uslyšíte žhavé rytmy latinskoamerické hudby a z místních restaurací ucítíte vůni typických kubánských specialit. Trinidad je snad vůbec nejkrásnějším městem Kuby a také jedním z nejlépe dochovaných koloniálních měst a není proto divu, že je od roku 1988 zapsán jako světové kulturní dědictví na seznamu UNESCO.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Trinidad je snad vůbec nejkrásnějším městem Kuby a také jedním z nejlépe dochovaných koloniálních měst a není proto divu, že je od roku 1988 zapsán jako světové kulturní dědictví na seznamu UNESCO. V Trinidadu najdete také františkánský klášter, v jehož útrobách dnes sídlí Muzeum revolučního hnutí, či můžete vystoupat na vysokou dřevěnou zvonici, odkud je překrásný pohled na celé město. V Santa Claře můžete zavítat napříkad do Mausolea Che Guevary, kubánského revolucionáře.  V oblasti Sancti Spiritus se nachází městečko Cienfuegos, kde naleznete kromě historických památek i nádherné vodopády. Toužíte-li navštívit omov komandancie generála de la Plata či sídlo kubánských revolucionářů kolem Fidela Castra, zamiřte do města Bartolomé Masó.

Přejít nahoru