Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Barbados

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Barbadosu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Barbados, nejvýchodnější ostrov Karibiku, je nejnavštěvovanější od prosince do června. Barbados je úžasným místem pro milovníky slunění a nočního života, vyznavače všech vodních sportů, potápěče nebo golfové nadšence. Ostrovní království Barbados vám nabídne vše, co požadují i ti nejnáročnější turisté.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Barbados je ostrovním královstvím a zárověň nejvýchodnějším ostrovem na východní hranici Karibiku. Rozkládá se ve východní části Malých Antil, která je známá jako Návětrné ostrovy.
Jelikož je Barbados poměrně malým ostrovem zaměřeným převážně na zemědělství a v poslední době také na turismus, to nejlepší, co vám může nabídnout je kouzelná příroda a překrásné pláže. Těmi nejoblíbenějšími jsou St. Philip, St. Michael a St. James. Na Barbadosu jistě stojí za návštěvu město Holetown, kde to žije nejen ve dne, ale i v noci. Navštívit můžete také oblast Christ Church na jihu ostrova, kde je nejen krásná příroda, ale také již zmiňované pláže jako dělané pro vodní radovánky.

Přejít nahoru