Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Martinik

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Martinik od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Skloubením francouzského šarmu a elegance, tropického klimatu, širokých bílých pláží posetých palmami, možností potápění se v křišťálově průzračné vodě nebo výšlapu na nejvyšší vrchol ostrova, sopku Montagne Peleé, a neposlední řadě nejlepšího rumu na světě je Martinik opravdovým rájem na zemi a své turistické touhy, zde může uspokojit i náročný cestovatel. Květinový ostrov Martinik už na vás čeká.

Město Le François má krásné čisté pláže, můžete si zde půjčit loď, jít se potápět či šnorchlovat, to samé můžete očekávat i v Sainte-Luce. Zavítáte-li do města Les Trois llets, můžete navštívit rodiště cisařovny Josefíny, manželky Napoleona Bonaparta. Město Anse Mitan je ideálním místem pro surfování, vodní sporty a opalování, poblíž najdete Muzeum Pagerie, či muzeum otroků. V Anse a l'Ane je velmi oblíbená pláž s klidnou vodou, která je vhodná pro rodiny s dětmi.

Přejít nahoru