Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Dovolená Curaçao
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Curaçao

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Curaçao od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vápencový Ostrov Curacao v blízkosti pobřeží Venezuely, který dal název oblíbenému drinku, se hlásí k nejatraktivnějším karibským dovolenkovým resortům. Hlavním lákadlem Curacaa jsou, jak už to u většiny karibských ostrovů bývá, bělostné pláže orámované modravě průzračným mořem, ale i golf, bujarý noční život, proslavený festival Salsatour a neotřelá fauna a flora. Zima je dlouhá, že? Tak se sbalte a hurá za sluncem na Curacao.

Před cestou

Curacao je ostrov plný překrásných pláží, kouzelné flory, ale zajímavých památek. Hlavním městem je Willemstad, také nazývaný ,,Amsterdam západního světa'' díky jeho ,,holandské'' architektuře. Nedaleko od hlavního města najdeme i Nieuwpoort, malé městečko s kouzelnými plážemi. Nedaleko od něj najdeme také podvodní park. Na severozápadě ostrova najdeme oblast Westpunt se skály obklopující pláží. Oblíbenou destinací je také Puscadera Bay, zátoka nacházející se nedaleko od hlavního města. Tato zátoka s křišťálově čistou vodou je skutečným rájem na zemi.

Přejít nahoru