Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Dovolená Aruba
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Aruba

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Arubu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Aruba - to je prožitek pouze jednoho ročního období - léta. Bílé pláže, blankytné moře, nabídka sportovích aktivit, vysoká úroveň služeb. Dlouhodobě se Arubské pláže umisťují na nejvyšších příčkách žebříčků oblíbenosti. Komu by se nelíbil jemný bílý písek a pláže poseté tisíci plameňáků, kteří vám budou dělat společnost podél kopcovitého ostrova. Pokud z blízkých automatů zakoupíte krmení, budou vám jej plameňáci dokonce zobat přímo z ruky. V moři naleznete život ukrytý v korálových útesech, proto si na ostrov Aruba přibalte alespoň šnorchl a brýle.

Aruba, to jsou především překrásné pláže, relax, potápění a spousta plameňáků. Mezi nejoblíbenější pláže patří především Palm Beach, Druif Beach a Eagle Beach. Hlavním městem Aruby je přístavní město Oranjestad. Můžete zde navštívit například pštrosí či motýlí farmu. 

Přejít nahoru