Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Dovolená Svatá Lucie
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Svatá Lucie

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Svatou Lucii od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Svatá Lucie, malebný ostrovní stát v souostroví Malé Antily, je karibskou zemí, jak má být. Romantické zátoky a dlouhé pláže s bílým korálovým pískem lemují vysoká sopečná pohoří, v mořských mělčinách se prohánějí hejna barevných ryb, zní pohodové plážové reggae a vedro je kompenzováno chlazeným drinkem. Panenská příroda Svaté Lucie se Evropanovi zdá téměř nadpozemská. Prožijte na Svaté Lucii zimní líbánky.

Před cestou

Hlavním a zároveň největším městem ostrova Svatá Lucie je město Castries. Najdete zde nejen krásné pláže a hory, ale i několi historiských budov, jako je například Katedrála neposkvrněného početí, nebo náměstí Dereka Walcotta. Město Gros Islet na severním cípu ostrovní země Svatá Lucie je odlehlou a zároveň vzrušující vzkvétající destinací. Původně malá rybářská vesnice je nyní oblíbeným místem, které navštěvují turisti ze všech koutů světa. Zavítáte-li do města Soufriere, můžete navštívit vulkanické ostrovy Pitony, vodopády či horké prameny. Přjemné odpoledne můžete strávit na pláži Reduit Beach či v zátoce Rodney Bay.

Přejít nahoru