Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Dobrý hotel|74%|

Hotel Carolina Beach

Hosté chválí u hotelu Carolina Beach dobré zázemí pro rodiny s dětmi, vzdálenost k pláži, vstřícný a ochotný personál, vynikající chuť pokrmů i pití, upravenou, vždy uklizenou pláž a prostorné ubytování.

Písečná pláž
Wi-Fi

Dovolená do hotelu na Srí Lanku od německé CK.
Najděte si skvělé ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Srí Lanka

Hodnocení hotelu
Carolina Beach

=
Náš názor na hotel Carolina Beach
Podle 3 hodnocení vychází průměrné známka 74% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý a hotel asi splnil očekávání rekreantů. Nezapomeňte ale, že objektivní posouzení kvality hotelu vyžaduje více informací, přečtěte si více názorů i jinde.
74%
podle 3 hodnocení
Hosté chválí u hotelu Carolina Beach
dobré zázemí pro rodiny s dětmi, vzdálenost k pláži, vstřícný a ochotný personál, vynikající chuť pokrmů i pití, upravenou, vždy uklizenou pláž a prostorné ubytování. Nejméně však byli spokojeni s nabídkou restaurací a barů v blízkosti hotelu.
 • Ochota personálu
 • Velikost pokojů
 • Kvalita pláže
 • Vzdálenost k pláži
 • Vhodnost pro rodinu
 • Chuť a kvalita jídel
 • Restaurace v okolí
Podrobné hodnocení hotelu Carolina Beach
Všeobecné hodnocení 77%
Umístění a okolí hotelu 47%
Obsluha a služby 80%
Stravování 78%
Sport a zábava 85%
Ubytování 81%
Dovolená Srí Lanka

Recenze hotelu
Carolina Beach

Jitka B. | Dovolená Prosinec 2011
82%
Rodina se staršími dětmi
Sri Lanca 26.12. 2011 - 3.1

Recenze hotelu Carolina Beach

21.1.2012 | Pobyt v prosinci 2011 na 8 nocí jako Rodina se staršími dětmi

Hotel se sklada z nekolika malych bungalovu na brehu more, okolni teren je upraven jako zahrada. Jidelna je pod otevrenym pristreskem, coz je velmi prijemne a jidlo je podavano formou samoobsluzneho bufetu. Ocenili jsme, ze muzeme ochutnat mistni kuchyni, ktera nas nadchla.V bungalovech bylo cisto, pravidelne se uklizelo. Personal byl mily ale ne preochotny, napriklad chybejici stolek na terasu nedodali do konce naseho pobytu, nakonec nam ale vlastne nechybel.V arelu je bazen se sladkou cistou vodou. Plaz od hoteloveho komplexu vzdalena 100 metru. Hotel je, zda se, casto vyuzivan i mistnim obyvatelstvem k poradani ruznych slavnosti. (Zazili jsme svatbu a podnikovou oslavu.) Vuzili jsme nabidky a vyjeli na dvoudenni vylet do centra ostrova, coz se ukazalo jako velice prijemne zpestreni naseho pobytu.


Nasim puvodnim zamerem bylo pouze uzivat si more a piscite plaze, ale nechali jsme se zlakat na dvoudenni vylet do nitra ostrova v okoli mesta Kendy, s kompetentnim pruvodcem, ktery si rikal Hamlet , coz bylo velice objevne. Videli jsme prirodu, budhisticke pamatky, vyrobnu caje, zpracovani drahokamu, vyrobu kosmetiky z prirodnich surovin, slony,videli jsme folklorni tance, vyrovnu masek a drevenych vyrobku, vyzkouseli olejovou masaz, jeli jsme mistnim vlackem a prohledli si prirodni vodni rezervaci a rybi trh ve meste. Naklady na tento dodatecny vylet byly rozumne a rozhodne nelitujeme.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Doporučili byste tento hotel? 67 %
Nákupní možnosti v blízkosti 33 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 33 %
Další možnosti trávení volného času 33 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 67 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 67 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 67 %
Nabídka pro volný čas 100 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 67 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Jaroslav Formánek | Dovolená Prosinec 2010
74%
Neznámý
Klidný hotel, kde nikdo nespěchá

Recenze hotelu Carolina Beach

12.1.2011 | Pobyt v prosinci 2010 na 8 nocí jako Neznámý

Hotel je tvořen souborem chatek, které jsou prostorné, s celkem slušným vybavením, udržované v čistotě.Vadilo nám, že jsou v nich nainstalovány světla s tak malou svítivostí, že se nedá číst, psát a když něco upadne pod postel, musí se s hledáním čekat do rozednění ( pochopitelně baterka to může spravit). To byla tak asi jediná vážnější výtka. Personál se stará pečlivě i o vnitřní areál, trávníky a bazén a je tam taková ta uctivá srdečnost. ( Tou přáteskostí Srí Lanka jen dýchá, kdypak se Vám stane, že se ve vlaku na někoho podíváte a on, nebo ona, se na Vás usměje a někdy i přisedne a dá se do řeči a většinou v tom nebývá nějaký prospěchářský kalkul).
Pokoje nemají moskytiéry, je nutné nasadit chemický boj, hotelová restaurace je zastřešený otevřený prostor, takže i tam je dobré večer přicházet po nátěru repelenty. O tom co bude ke snídani kuchyně moc nepřemýšlí. Opakuje se stále stejné. Párečky, opečená slanina, míchaná vejce, máslo, ovoce, káva, čaj džus. Jinak obědy a večeře umí udělat dobře ani s velikostí porcí nejsou problémy. Personál je přátelský, ale ne ofrklý, trochu zaráží jeho pomalost při obsluhování. I placení je delší, než jsme zvyklí. Jednou večer jsme platili pivo ( 350 RPS), 2 obědy ( celkem 1050 RPS) a vodu ( 50 RPS). Platili jsme na recepci a recepční vypsal 1 účet na 350 RPS, podepsal ho a opatřil razítkem,vypsal druhý na 1050 a s pečlivostí opět podpis a razítko a do třetice účet na 50 RPS, no ... a opět obřadně podpis a razítko. Potom vyhotovil čtvrtý účet, kam sepsal a sečetl ty 3 položky, s vážností podpis a razítko, sešil ty 4 papíry a když mi to předával, možná mu vrtalo hlavou, čemu se smějeme. Vyšlo to asi na 5 minut. No byla dovolená, tak co, nějaká ta minuta nevadí.
Pláž je tak 100 m od hotelu, je to jemný žlutý píseček, který při vlnobití dokáže vodu přikalit. Je tam vcelku čisto, až když se jde podél vody tak je tam nepořádek kolem domků rybářů a jejich ukotvených lodí.
Do Chilaw je možné jezdit Tuk Tukem, platby za jednu cestu od 200 do 350 RPS, hotelový Tuk Tuk 300. Pokud si chcete půjčit auto, tak nejbližší půjčovna je až v Negombu ( Vlakem 40 RPS za 1,5 hodiny, autobusem za 45 RPS za 2,5 hodiny), ale je tam takový mumraj a ty kruhové objezdy doleva tak matoucí, že je lepší auto s řidičem. Ve vesnici je několik málo malých, jen základními potravinami zásobených obchůdků a pokud si chcete koupit víno, nebo jiný alkohol, tak se musí do Chilaw a tam ho prodávají jen v jednom obchodě. Na hotelu stojí 0,75 lahev červené víno 2 400 RPS v obchodech tak 1 200 - 1500, tvrdý alkohol je levnější.

Fotografie hotelu

hotel a okolípobřežívečerní vystoupenírestaurace

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené N
Doporučili byste tento hotel? 67 %
Nákupní možnosti v blízkosti 0 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 0 %
Další možnosti trávení volného času 33 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 67 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas N
Kvalita pláže 67 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Josef T. | Dovolená Prosinec 2010
67%
Neznámý
dal bych mu známku dvě mínus

Recenze hotelu Carolina Beach

10.1.2011 | Pobyt v prosinci 2010 na 10 nocí jako Neznámý

Hotel měl spoustu nedostatků, stačilo se však jen zmínit a personál se snažil ihned provést nápravu. Hlavní nedostatky: Pokoje měly technické závady (nám např. protékala voda ze sprchy na podlahu - vyměnili nám pokoj), osvětlení bylo velmi slabé, dle jejich web stránek inzerované Wi-Fi připojení neexistovalo, jídlo bylo mnohdy mizerné kvality, při snídani jsme si museli opakovaně říkat o čaj, kávu či mléko (nebylo to na stole), obsluha byla pomalá, snídaně nikdy nebyla včas, tak jak oznámili, v recepci chyběly jakékoli informace o hotelu, okolí, mapy atd, účtování nápojů bylo velmi komplikované a nepřehledné. Možnost koupit si třeba suvenýr neexistovala. Ke cti jim však lze přičíst to, že na naše negativní podněty reagovali a kvalita pobytu se takto den co den zlepšovala. Bylo vidět, že na naší reakci jim záleží a snažili se nám pobyt zpříjemnit jak jen to šlo, což si velmi ceníme. Co se výletů týče, tam je hlavní problém cesta, neboť silnice tam jsou ve velmi mizerném stavu a tak když se jede i na poměrně krátkou vzdálenost, spotřebuje se na to neúměrný čas a člověk je celý rozhrkaný. Výlety však neměli vytištěné se všemi podrobnostmi a fotkami tak jak to jinde bývá, to jen delegát vysypal na druhý den ústně, z čehož jsem zanedlouho polovinu zapomněl. Když jsem pak na tento nedostatek upozornil, na druhý den již v recepci viselo tablo s informacemi a mapou, včetně stručné charakteristiky výletů. Zkrátka snažili se, a to bylo sympatické. I jídlo se zlepšilo. Také s námi udělali v režii hotelu výlet do Chilawu, který byl velmi zajímavý. Při odjezdu jsme obdrželi dárek. Tento hotel bych doporučil klientům, kteří nestojí o společenský ruch a ulice plné krámků a barů, zde je to spíše jako na samotě, klid, pláž velmi blízko a nádherná, voda v moři krásně teplá (ovšem žádné sprchy, WC atd). Problémem jsou ale komáři. Ti nás dost sužovali. Ale jinak jsme byli vcelku spokojeni.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu N
Vhodnost pro postižené N
Doporučili byste tento hotel? N
Nákupní možnosti v blízkosti 33 %
Dopravní spojení a možnost výletu 33 %
Restaurace a bary v blízkosti 0 %
Další možnosti trávení volného času 33 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 33 %
Odbavení 67 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 67 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 33 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů N
Hotelová restaurace a bar N
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
Dovolená Srí Lanka
Obecný popis hotelu
Carolina Beach

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení
Hotel hostům nabízí celkem 86 pokojů. Objekt má k dispozici jídelnu, bar, pokojovou službu, konferenční místnost a business centrum. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.
Vybavení pokoje
V pokojích je klimatizace. Je tady sejf. Hosté mohou použít ledničku, mini ledničku a varnou konvici/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon a WiFi.
Sport/zábava
Díky bohatému sportovnímu a zábavnímu programu se zde hosté nebudou nudit. Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Pro aktivní hosty je v nabídce spa (za poplatek). Copyright GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272
Stravování
V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře.
Podrobné katalogové informace
pláž
ano, písčitá
bazén a vybavení
bazén
pro děti
dětský bazén
internet
Wi-Fi
bary
ano, kavárna
cyklistika
jízda na kole
hotelové vybavení
parkoviště, recepce, sluneční terasa
masáže
ano
restaurace
ano
sportovní vyb. a aktivity
tenis, tenisový kurt
Vybavení
 Konferenční místnost
 Vstupní hala
 Pokojová služba
 Směnárna
 Přístup k WLAN
 Restaurace
 Bar(y)
 Parkoviště
Vybavení pokoje
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Minibar
 Trezor
 Lednice
 Sprcha
 Varná konvice
 Koupelna
Sport/zábava
 Dětský bazén
 Venkovní bazén(y)
 Stolní tenis
 Terasa na opalování
 Badminton
 Plážový volejbal
 Šipky
 Počet bazénů
Informace o objektu
 Telefon - hotel 9-432-224-3110
 Fax 9-432-224-3112
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 86
Pláž
 Písečná pláž
Stravování
 Polopenze
 Obědový bufet
 Servírovaná snídaně
 All inclusive
 Večerní bufet
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 2
 Kategorie (doporučená) 3
Dovolená Srí Lanka

Fotografie hotelu
Carolina Beach

Dovolená Srí Lanka

Počasí v oblasti hotelu
Carolina Beach

Počasí a kdy jet na Srí Lanku
 • Na podnebí Srí Lanky má vliv teplota Indického oceánu i blízkost Indického subkontinentu. Roční teploty jsou v horách vnitrozemí okolo 15 oC, přes noc klesají k 10 oC. Na pobřeží je stabilně okolo 30 oC po celý rok.
 • Nejžhavější oblastí na ostrově je severovýchod. V oblasti Trincomalee kolísají teploty mezi 24 – 31 oC, maxima byla zaznamenána i nad 40 oC.
 • Srí Lanku lze navštívit během celého roku, pokud Vám nevadí trocha deště. I v monzunových obdobích je zde hodně slunce, které po prudkých deštích zase rychle vykoukne. Vlhkost je samozřejmě vysoká (téměř 80 %), moře si drží konstantní teplotu 27 – 29 oC. Nejvíce turistů je zde od prosince do března.
 • Dešťové srážky se vyskytují na celém ostrově, obecně je nejdeštivěji na jihozápadě ostrova.
 • Na Srí Lance lze pozorovat dvě monzunová období. Severovýchodní monzun přichází od října do února z Bengálského zálivu a přináší obrovské množství srážek hlavně do horských oblastí Kandy. Jihozápadní oblasti, jako Galle, jsou před ním chráněny horami. Jihozápadní monzun přináší deště z Indického oceánu v období června a července. Nejvíce zasáhne Galle, dále město Ratnapure a oblasti nejvyšších kopců.
 • Mezimonzunové sezony jsou dvě, od února do května a od srpna do října. V Kolombu je únor nejsušším měsícem. Musíme upozornit, že příchod monzunů se může lišit, nedá se nikdy přesně určit.
 • Dalším nebezpečím mohou být cyklony, intenzivní tropické bouře, které přinášejí prudký vítr a déšť. Nejpravděpodob­nějším obdobím jejich výskytu je prosinec a leden. Jižní poloha ostrova jejich nebezpečí snižuje, ale je třeba s nimi i tak počítat.
Index sezóny
Leden
30 °C
27 °C
70 %
8 hodin
7 dnů
Únor
31 °C
27 °C
69 %
9 hodin
6 dnů
Březen
31 °C
28 °C
69 %
8 hodin
8 dnů
Duben
31 °C
28 °C
72 %
7 hodin
14 dnů
Květen
31 °C
29 °C
77 %
6 hodin
19 dnů
Červen
29 °C
29 °C
79 %
5 hodin
18 dnů
Červenec
29 °C
28 °C
78 %
6 hodin
12 dnů
Srpen
29 °C
27 °C
77 %
6 hodin
11 dnů
Září
29 °C
27 °C
76 %
6 hodin
13 dnů
Říjen
29 °C
28 °C
77 %
7 hodin
19 dnů
Listopad
29 °C
27 °C
76 %
6 hodin
16 dnů
Prosinec
29 °C
27 °C
72 %
8 hodin
10 dnů