Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Španělsko

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Španělska od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Costa Dorada, neboli Zlaté pobřeží, je nejjižnější část katalánských středomořských břehů. Costa Dorada je oblíbenou prázdninovou destinací především kvůli nádherným plážím s mělkým, křišťálovým mořem, historickými siluetami dávných hradů, deltě Ebra nebo atmosféře starých rybářských vesnic. Když se k tomu přidá rytmus kastanět a vychlazená sangria, nebude se vám chtít Costu Doradu opustit.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Costa Dorada, neboli „Zlaté pobřeží“, je již léta oblíbeným cílem španělských turistů, kteří se snaží uniknout z dusivého horka Madridu a dopravního chaosu v Barceloně. Mezi nejoblíbenější destinace v Costa Dorada bezpochyb patří městečko Calafell a to zejména kvůli nádhernému koupání v moři. Na pobřeží také najdete město Salou. Toto město se navštěvuje hlavně za účelem užití poklidné dovolené. Večer se ale Salou mění v jednu obrovskou party. Najdete zde také zábavní park, krásné pláže a známý výběžek Cap de Salou. Krásné pláže na Costa Dorada nejdete také v Cambrils. Další  z trojice oblíbených turistických destinací je oblast La Pineda, vyhledávána pro její nádherné písečné pláže. Další přímořskou oblastí, která stojí za návštěvu je také Coma-Ruga s krásnou pláží.

Přejít nahoru