Dovolená Cala Ratjada
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Ratjada

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Cala Ratjady od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte do méně známého zákoutí Cala Ratjada

Městečko leží ve východním cípu ostrova Mallorca. Sice je poměrně daleko od letiště, ale to je ve výsledku výhoda, protože se tady nebudete muset mačkat s davy turistů. Přesto jsou místní pláže jedny z nejhezčích v celém Španělsku.

Menší počet lidí ale rozhodně neznamená nudné místo, které by nemělo co nabídnout. Místní azurové moře by mohli závidět pomalu i Francouzi, kteří se tradičně chlubí azurovým pobřežím. Tak klidná a čistá voda jako tady ale ve Francii už moc není.

Odpočiňte si u moře v top hotelech

Do Cala Ratjada si zajeďte, pokud hledáte klidnější dovolenou s občasnými výlety. Pláže hned u městečka jsou sice malé, ale malebné. Krásný žlutý písek vás oblaží a smyjete ze sebe všechen přes rok nahromaděný stres. A když budete mít dost moře, můžete zrelaxovat v hotelech. Jsou tady vynikající.

Mezi nejoblíbenější ubytování tu patří hotel Na Taconera, který je vyhlášený čistotou a klidnou atmosférou. Flacalco Hotels zase sází na ochotný personál a vynikající jídlo a Bellavista Hotel & Spa má rodinnou atmosféru a vlastní lázně.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru