Dovolená Can Picafort
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Can Picafort

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Can Picafortu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte z průzračně čistým mořem do Can Picafortu

Letovisko se nachází na severním pobřeží Mallorky jen asi 15 kilometrů na jih od další oblíbené destinace – Alcudie. Dokonce ještě leží v Alcudiském zálivu. Can Picafort patří k nejoblíbenějším oblastem pro trávení letní dovolené pro turisty ze Španělska i z celé Evropy.

Místní pobřeží lemuje několikakilometrový pás písčité pláže, kde se v hlavní sezóně sice nedočkáte velkého soukromí, ale zato si užijete tepající veselí všech turistů. Na pláže pak rovnou navazují luxusní i klasické hotely, aby si každý mohl najít ubytování podle svých potřeb.

Poznejte národní park i pravěké pohřebiště

Kromě relaxace u moře rozhodně budete mít kam vyrazit na výlety. Jen pár kilometrů severně leží národní park, ve kterém můžete obdivovat krásné stromy i hejna různých druhů ptáků. Naopak kus na jih od letoviska leží starodávné hrobky ze 7. století před našim letopočtem. Je jich tu asi 100.

Hotel si ve městě určitě vyberete. Mezi nejoblíbenější patří Nordeste Playa s vlastní posilovnou a bazénem, luxusní komplex BQ Can Picafort s krásně vybavenými pokoji a dětským hřištěm nebo Galaxia s legendárním barem a pěkným výhledem na moře.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru