Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Ibiza

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Ibizu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Ostrov Ibiza je součástí Baleárského souostroví ležícího ve Středozemním moři jihovýchodně od španělské pevniny a je velmi oblíbeným cílem mnoha turistů. Ti na Ibizu míří od jara do podzimu především za mořem, bílými plážemi, krásnou přírodou i bohatým nočním životem. Ibiza je známá jako ostrov protančených nocí.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Třetí největší baleárský ostrov Ibiza (katalánsky Eivissa) spolu s menším ostrovem Formentera je součástí skupiny tzv. borovicových ostrovů – Islas Pitiusas. Rozlohou zaujímá přes 570 km², délka je asi 40 kilometrů, šířka 20 kilometrů. Obyvatel zde žije přes 100 tisíc, z toho více jak třetina v hlavním městě Eivissa. Většina je katalánské národnosti a často se zde mluví místním jazykem ibizštinou (eivissenc), která je hodně podobná katalánským nářečím sousedních ostrovů Mallorcy a Menorcy.
Chcete-li si na Ibize užívat klidu, zamiřte do letoviska Portinatx či Santa Eulalia del Rio. Míříte-li na Ibizu naopak za zábavou, budou pro vás ideální oblasti Playa d'en Bossa, Sant Antoni de Portmany a Es Canar, v kterých to žije nejen přes den, ale i v noci.

Přejít nahoru