Zobrazovat ceny v Euro

Velmi dobrý hotel|80%|

Hotel Medhufushi Island Resort

Meemu Atoll Maledivy Indický oceán

Hosté chválí u hotelu Medhufushi Island Resort vzdálenost k pláži, bezproblémové řešení jakýchkoliv reklamací, pěkný bazén, prostorné ubytování a širokou nabídku jídel i nápojů.

K pláži 50 m

Dovolená do hotelu na Maledivy od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Maledivy

Hodnocení hotelu
Medhufushi Island Resort

+
+
=

Náš názor na hotel Medhufushi Island Resort
Podle 1 482 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 80% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

57%
podle 1 hodnocení
Hosté chválí u hotelu Medhufushi Island Resort
vzdálenost k pláži, bezproblémové řešení jakýchkoliv reklamací, pěkný bazén, prostorné ubytování a širokou nabídku jídel i nápojů. Nejméně však byli spokojeni s všeobecnou čistotou hotelu.
  • Vyřizování reklamací
  • Pestrost jídel a nápojů
  • Kvalita a stav bazénu
  • Velikost pokojů
  • Vzdálenost k pláži
  • Všeobecná čistota

Podrobné hodnocení hotelu Medhufushi Island Resort

Všeobecné hodnocení 17%
Umístění a okolí hotelu 53%
Obsluha a služby 58%
Stravování 92%
Sport a zábava 44%
Ubytování 75%
Dovolená Maledivy

Recenze hotelu
Medhufushi Island Resort

Lumír Kulhánek | Dovolená Říjen 2013
57%
Pár středního věku
Medhufushi je šlápnutí vedle

Recenze hotelu Medhufushi Island Resort

29.11.2013 | Pobyt v říjnu 2013 na 14 nocí jako Pár středního věku

Vrátili jsme se 12.11.2013 z Medhufushi a byla to naše 15. návštěva Malediv. Bohužel jednoznačně nejhorší. „Dopřáli“ jsme si 5*, žádná 5* ani náhodou, reálně je to vybydlená 3*, absurdně předražená.

Tento resort je celý postavený na podvodu již od fotografií, které jsou dílem fotomontáž, dílem z doby, kdy byl hotel nový, stejně jako nadšené recenze, které si zřejmě píšou sami, nebo je píší lidé, kteří na Maledivách nikdy nebyli.

Vyžádali jsme si mailem mapku ostrova s čísly bungalovů,

vymailovali naše přání na bungalow v jihozápadní části ostrova poblíž jídelny a poolu, přislíbeno recepcí. Po příletu zjištěno, že nám byl přidělen nejvzdálenější bungalow (č.196) hned vedle staff area, hlučícího generátoru a spaliště odpadků a PET lahví. Po okamžitém razantním odmítnutí teprve vyhověno (bung.101). Proč?

Resort má nesmyslnou dispozici, kdy recepce je schovaná až za jídelnou a v podstatě k ní není přístup, jen přes jídelnu, sami ji po příjezdu nenajdete. Bazén nemá bar ani přilehlou restauraci, takže pokud máte polopenzi, musíte jíst na lehátku u bazénu, nemáte si kde s jídlem sednout, pití je naštěstí roznášeno pružně - zde nutno ocenit číšníka Kamala.

Ostrov a flora: Totálně zanedbaný, pod proklamovaným zachováním přírodního rázu se skrývá lenost uklízet a opečovávat stávající floru. Průhledy z bungalowů na moře jsou všude celkově zarostlé bezcenným křovím. Spadané listí mezi bugalovy nikdo neuklízí. Na rozdíl od recenzentů, kteří se rozplývají nad kvetoucím ostrovem či rajskou zahradou na ostrově nekvete mimo 1 ibišku, na rozdíl od jiných resortů, vůbec nic. Jediné co kvetlo, byla bouganvillie v naší otevřené koupelně a tu nám roomboy, v pošetilé snaze zkrášlit naše lůžko před spaním, kompletně otrhal.

Odpadky se z ostrova neodváží, ale spalují se na pomezí staff area a posledních bungalowů na severním konci resortu. Shrabaná tráva a drobné odpadky se ukládají nastálo mezi bungalowy a dokonce na hromady hned vedle recepce, v současné době do v 1m!!!!!.

Během našeho pobytu (13 nocí) nikdo neuklízel pláž před bazénem, kde jsou pořádány tzv. romantické večeře, všechny odpadky tj. vajgly, párátka, cukry, krabíčky od cigaret, vše ponecháváno na místě, zřejmě přírodní ráz. U našich lehátek u bazénu při příchodu leželo kolečko citronu od koktejlu, při odjezdu tam stále ještě leželo. Na ostrově celkově obtížně také hledáte odpadkové koše.

Fauna: Nevím, kdo na Medhu viděl kde tropické ryby, těch několik poblíž mola skutečně nestojí za řeč. Pravda je, že resort pořádá denně zdarma snorkellingové výlety na mělčinu (cca půl hodiny jízdy dhoni), ale tam je vidět jen zlomek toho, co na jiných resortech vidíte přímo u mola.

Moře a pláže: První 3-4 dny moře katastrofa. Na celé západní straně souvislá vrstva mořské trávy v šířce 2-3m na předělu moře a pláže. Vstup do moře tedy přes naplavenou trávu

Plavání do 10ti metrů od břehu v naplavené trávě. Úklid liknavý s mnoha přestávkami na odpočinek personálu ve křoví. Vstup do moře přes 2m široký pás korálových zlomků (velmi nepříjemné) Po 3 dnech jsem si musel půjčit od nechápajícího personálu hrábě a udělal průchod zlomky cca 2m, který poté využívali všichni při vstupu do moře od bazénu.
Po 4 dnech pláže uklizeny a vybrána sítěmi tráva z moře, poté již koupání na západní straně, hlavně před poolem, O.K.
Pak už to byly přibližně Maledivy

Koupání na východním pobřeží, až na malé tůně u Spa, mola pro novomanžele a u zásobovacího přístaviště, zcela vyloučeno. Hloubka cca do 30ti cm do vzdálenosti do moře cca 150m a dno navíc pokryté travou.

Personál: Celkově resort špatně či vůbec neveden. Je evidentní, že nad jednotlivými skupinami zaměstanců není žádný šéf, který by je dozoroval, ať už číšníky, nebo plážové uklízeče apod. Uklízeči permanentně schovaní v křoví v družné zábavě.

Ubytování: Měli jsme mít samostatnou beach villu, dostali jsme „semi detached“ bungalow, což je dvojbungalow se spojovacími dveřmi. Naštěstí klidní sousedé. Bungalowy jsou na slušné úrovni vybavením i úklidem, bohužel mnohé stavebně zanedbané, u našeho chyběl kus střechy nad koupelnou, takže nám na poprvé napršelo do kosmetiky.

Od zahájení provozu však nikdo nepral závěsy (z rubu plesnivé)

Jídelna: Chybí dress code 5*, takže k obědu a k večeři mladí lidé a Rusové v nátělnících a vietnamkách. V jiných resortech i 4* personál neváhá slušnou formou vrátit nevhodně oblečené hosty. Překvapivě v 5* žádné ubrusy, jen starší prostírání, tex. ubrousky zaprané, některé i s mastnými skvrnami, nábytek již postarší odpovídající 3*. V jídelně i v sestavě stravovacích bungalowů nad mořem neustále personálem zatahovány igelitové zástěny i za úplného bezvětří, takže nikam nevidíte a připadáte si jak v kyslíkovém stanu.

Personál v jídelně: číšníci absolutně nezdraví ani neodpovídají na hlasitý pozdrav, nevidí, že mají uklízet stoly od nádobí, event. roznášet nápoje, žádný úsměv, pokud není na place „Váš“ číšník, tak se k pití hned tak nedostanete. Mnozí, zvláště ti obézní od rána do večera zpocení až do pasu, což jsme ještě na Maledivách neviděli. Ve Villu baru, pokud si nesednete k bar. pultu, čišníci nezájem.

Stravování: Všechna jídla během našeho pobytu na exceletní úrovni, vždy velmi chutná s výbornými možnostmi variací. Absolutně bez chyby.

Toalety: Na ostrově jen 2 veřejné toalety, (vedle poolu a u Villa baru) v nich žádné froté ručníčky, jen místo nich natrhaný toaletní papír (5*!!!), žádná tlumená hudba, jak je běžné na Maledivách v 4*.

Celkově:
Naše dojmy jsou, že resort se potácí ve finančních problémech, viz neodvážení odpadu, ale ukládání na místě, celková neexistence běžné údržby (viz střechy), mola jsou nenatřená, el. instalace na nich dezolátní, dokonce se nám na TV obrazovce objevilo, že stav na účtu za pronájem kanálů je 200 Rupií, a nebude-li zaplaceno do 3 dnů, program se vypne, což se také stalo.

Klady: stravování, či spíše jídlo
- lokalita kolem bazénu a vlastní bazén, vč. personálu
- celkem slušná úroveň interiéru bungalovů i když postarší

Zápory: resort žádných 5*, ale vybydlené 3* a vše ostatní co popsáno výše.

Doporučení pro CK: Je nutné, aby cestovní kanceláře, které pobyty na Medhu prodávají, na ostrov vyslali své delegáty za účelem zjištění skutečného stavu, aby zbytečně nebyli zákazníci klamáni 5* a tomu odpovídající cenou, když realita je vybydlená 3*!

Doporučení pro zákazníky : Medhuparu jsou vyhozené peníze, zvolte Meeru, nebo Olhuveli a dostanete podstatně lepší servis a zážitky a ještě ušetříte za 2 osoby 25-30 tisíc, u českých CK i více.

Fotografie hotelu

konečně uklizené Maledivymořská tráva na JZ plážiprvní 4 dnymořská tráva na hl. pláži první 4 dnystřecha v naší koupelněstřecha 5* bungalovuu bazénuskládka mořské trávy mezi bungalovyskládka mořské trávy a odpadu u recepce

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 0 %
Všeobecná čistota 33 %
Vhodnost pro rodinu 33 %
Vhodnost pro postižené N
Doporučili byste tento hotel? 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 0 %
Dopravní spojení a možnost výletu 33 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 33 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 33 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 33 %
Odbavení 67 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 0 %
Kvalita pláže 33 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 67 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
4,9 / 6
174 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Medhufushi Island Resort

Hotel 3,4 / 6
Pokoje 3,4 / 6
Hotelový servis 4,7 / 6
Okolí hotelu 4,7 / 6
Stravování 4,7 / 6
Sport a zábava 3,7 / 6
4 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
1307 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Maledivy

Obecný popis hotelu
Medhufushi Island Resort

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Středisko se nachází v Meemu Atoll, 130 km od mezinárodního letiště v Male, což je 40-minutové výlet v malebné hydroplánem.

Vybavení

Hotel má celkem 112 vil postavených v průběhu přibližně 10 hektarů půdy. Každá vila je navržen tak, aby přírodní luxus a uspokojující sen o dokonalé útočiště. Tento klimatizovaný hotel vítá hosty v hale, která nabízí hotelový trezor. Hosté mohou také chtějí vychutnat drink v hotelovém baru. # 3: Unterbringung Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, hifi, stejně jako trezor a minibar.

Sport / Zábava

Hosté mohou vystoupit na ostrov do světa blaženosti a nechat hýčkat v lázních. V lázních je postaven přímo nad lagunou a nabízí mnoho druhů masáží, kosmetických ošetření, ruce a nohy péči a ošetření obličeje. Fitness nadšenci mohou zamířit do on-site tělocvičně pro dobrý trénink. Za příplatek je možné vodních sportů mít šanci jít surfing, windsurfing, katamarán plavby lodí a kanoistika. Zpět na souši, rekreační možnosti patří stolní tenis (za poplatek) a volejbalové kurty (za poplatek).

Stravování

Gurmánské menu jsou k dispozici pro ty oslavy a speciální události. Ty mohou být buď na pláži podává na palubě vile nebo v pavilonu západu slunce.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Slunečníky
 Lehátka
 Masáže
 Terasa na opalování
 Vodní lyžování
 Jízda na banánu
 Plachtění
 Potápění
 Biliárd/kulečník
 Plážový volejbal
 Šipky
 Počet bazénů
 Speciální lázeňský balíček
 Windsurfing
 Surfování
 Kánoe
 Venkovní bazén(y)
 Katamarán
 Posilovna
 Stolní tenis
Stravování
 Plná penze
 Polopenze
 Obědový bufet
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
 All inclusive
 Večerní bufet
Vybavení pokoje
 Varná konvice
 Balkón/terasa
 Dvojlůžko
 Telefon s přímým vytáčením
 Fén
 Stereo
 Satelit/kabelová TV
 Trezor
 Minibar
 TV
 Koupelna
 Vana
 Sprcha
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Přístup k internetu
Vybavení
 Bar(y)
 Hotelový trezor
 Obchody
 Přístup k internetu
 Restaurace
 Pokojová služba
 Přístup k WLAN
 Služby prádelny
 Lobby
 Klimatizace
Platba
 American Express
 MasterCard
 VISA
Typ hotelu
 Hotel na pláži
 Klubový resort
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 112
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 5
 Kategorie (oficiální) 5
Informace o objektu
 Fax 960-672-0027
 Telefon - hotel 960-672-0026
 E-mail MEDHUFUSHI@AAA.COM.MY
Pláž
 Přímo u pláže
 Písečná pláž
Dovolená Maledivy

Fotografie hotelu
Medhufushi Island Resort

Dovolená Maledivy

Počasí v oblasti hotelu
Medhufushi Island Resort

Počasí a kdy jet na Maledivy

  • Podnebí na Maledivách je tropické, s dvěma ročními obdobími, jež jsou dána monzuny. Po celý rok přesahují průměrná maxima teplot vzduchu 30 oC, minima neklesnou pod 23 oC. Moře je teplé 27 oC. Mění se délka slunečního svitu, úhrn srážek a s ním spojená vlhkost vzduchu. Jih souostroví je obecně vlhčí oblastí.
  • Hlavní sezona je od listopadu do dubna, kdy převládá vliv severovýchodního suchého monzunu “iruvai“. V celém regionu panuje ustálené počasí s mírnějšími teplotami. Déšť může přijít, ale nebývá častý. Nejsušší jsou leden a únor. Počasí je téměř dokonalé, doba slunečního svitu je až 9 hodin. Vlhkost je něco málo přes 70 %. Absence bouří a větru má za následek to, že moře je klidnější, jasnější, a proto ideální pro potápění.
  • Jihozápadní monzun „hulhangu“ dorazí většinou v květnu a trvá obvykle do října. Přináší na Maledivy silné deště, od června do srpna také vítr. Na severních ostrovech můžete pociťovat i dopady tropických cyklonů. Nejsilnější bývají v květnu, při nástupu monzunu. Pokud vyjedete v tomto období, se sluncem se setkáte velmi často, protože bouřky s dešti obvykle nebývají dlouhé, ale jsou vydatné. Nepříjemná je vlhkost vzduchu, která překračuje 80 %. Mnoho turistů si vybírá toto období pro nižší ceny a menší nápor návštěvníků. Bouřlivé počasí může však znepříjemnit cestování mezi ostrovy, také podmínky pro potápění nejsou ideální.
Index sezóny
Leden
30 °C
27 °C
72 %
8 hodin
1 den
Únor
31 °C
27 °C
72 %
9 hodin
žádný
Březen
32 °C
28 °C
72 %
8 hodin
žádný
Duben
33 °C
29 °C
71 %
7 hodin
2 dny
Květen
33 °C
29 °C
74 %
6 hodin
5 dnů
Červen
31 °C
28 °C
82 %
4 hodiny
17 dnů
Červenec
30 °C
28 °C
83 %
4 hodiny
16 dnů
Srpen
30 °C
27 °C
82 %
5 hodin
11 dnů
Září
30 °C
27 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Říjen
30 °C
28 °C
80 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
31 °C
28 °C
76 %
6 hodin
4 dny
Prosinec
30 °C
27 °C
72 %
7 hodin
2 dny