Zobrazovat ceny v Euro

Výjimečný hotel|96%|

Hotel Fushifaru Maldives

Fushifaru Maledivy Indický oceán

Hosté chválí u hotelu Fushifaru Maldives celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. .

Dovolená do hotelu na Maledivy od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Maledivy

Hodnocení hotelu
Fushifaru Maldives

=

Náš názor na hotel Fushifaru Maldives
Podle 48 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 96% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,8 / 6
48 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Fushifaru Maldives

Hotel 5,8 / 6
Pokoje 5,9 / 6
Hotelový servis 5,8 / 6
Okolí hotelu 5,7 / 6
Stravování 5,6 / 6
Sport a zábava 5,5 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Fushifaru Maldives
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 98% dotázaných.

Dovolená Maledivy

Obecný popis hotelu
Fushifaru Maldives

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze, plná penze a stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Sport/zábava

Objekt má bazén a venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Kdo se nechce vzdát sportu ani při cestování, ten se může věnovat tenisu. Za poplatek je dále v nabídce rybaření. Jsou zde na výběr také různé druhy vodních sportů. Je tu například jízda na kánoi, jízda na katamaránu, jízda na kajaku, šnorchlování a potápění a za poplatek vodní lyžování, windsurfing, kitesurfing a jet ski. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř objektu. Je tu například fitness studio. Hotel nabízí mnoho sportovních a volnočasových aktivit, například spa, kosmetický salon a masáže. Večer je zde pro hosty živá hudba. Copyright GIATA 2004 - 2021. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, kuchyň a koupelna. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Je tady minibar. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, televize a WiFi (zdarma). Koupelny mají sprchový kout a vanu. Je zde župan.

Vybavení

Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace a bar. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Nachází se zde také novinový stánek a dětská herna. Dále je možné využít službu hlídání dětí, pokojovou službu a prádelnu.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Katamarán
 Potápění
 Vodní skútr
 Windsurfing
 Vodní lyžování
 Bar u bazénu
 Masáže
 Počet bazénů
 Kánoe
 Tenis
 Posilovna
 Venkovní bazén(y)
Stravování
 Večeře à la carte
 Plná penze
 Snídaňový bufet
 Polopenze
 All inclusive
 Obědový bufet
 Večerní bufet
Vybavení pokoje
 Sprcha
 Přístup k internetu
 Koupelna
 Salónek
 Balkón/terasa
 Minibar
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 TV
 Vana
Vybavení
 Výtahy
 Hřiště
 Služby prádelny
 Herní místnost
 Novinový stánek
 Bar(y)
 Klimatizace
 Přístup k WLAN
 Pokojová služba
 Restaurace
 Přístup k internetu
Pláž
 Písečná pláž
 Přímo u pláže
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 5
 Kategorie (oficiální) 5
Dovolená Maledivy

Fotografie hotelu
Fushifaru Maldives

Dovolená Maledivy

Počasí v oblasti hotelu
Fushifaru Maldives

Počasí a kdy jet na Maledivy

  • Podnebí na Maledivách je tropické, s dvěma ročními obdobími, jež jsou dána monzuny. Po celý rok přesahují průměrná maxima teplot vzduchu 30 oC, minima neklesnou pod 23 oC. Moře je teplé 27 oC. Mění se délka slunečního svitu, úhrn srážek a s ním spojená vlhkost vzduchu. Jih souostroví je obecně vlhčí oblastí.
  • Hlavní sezona je od listopadu do dubna, kdy převládá vliv severovýchodního suchého monzunu “iruvai“. V celém regionu panuje ustálené počasí s mírnějšími teplotami. Déšť může přijít, ale nebývá častý. Nejsušší jsou leden a únor. Počasí je téměř dokonalé, doba slunečního svitu je až 9 hodin. Vlhkost je něco málo přes 70 %. Absence bouří a větru má za následek to, že moře je klidnější, jasnější, a proto ideální pro potápění.
  • Jihozápadní monzun „hulhangu“ dorazí většinou v květnu a trvá obvykle do října. Přináší na Maledivy silné deště, od června do srpna také vítr. Na severních ostrovech můžete pociťovat i dopady tropických cyklonů. Nejsilnější bývají v květnu, při nástupu monzunu. Pokud vyjedete v tomto období, se sluncem se setkáte velmi často, protože bouřky s dešti obvykle nebývají dlouhé, ale jsou vydatné. Nepříjemná je vlhkost vzduchu, která překračuje 80 %. Mnoho turistů si vybírá toto období pro nižší ceny a menší nápor návštěvníků. Bouřlivé počasí může však znepříjemnit cestování mezi ostrovy, také podmínky pro potápění nejsou ideální.
Index sezóny
Leden
30 °C
27 °C
72 %
8 hodin
1 den
Únor
31 °C
27 °C
72 %
9 hodin
žádný
Březen
32 °C
28 °C
72 %
8 hodin
žádný
Duben
33 °C
29 °C
71 %
7 hodin
2 dny
Květen
33 °C
29 °C
74 %
6 hodin
5 dnů
Červen
31 °C
28 °C
82 %
4 hodiny
17 dnů
Červenec
30 °C
28 °C
83 %
4 hodiny
16 dnů
Srpen
30 °C
27 °C
82 %
5 hodin
11 dnů
Září
30 °C
27 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Říjen
30 °C
28 °C
80 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
31 °C
28 °C
76 %
6 hodin
4 dny
Prosinec
30 °C
27 °C
72 %
7 hodin
2 dny