Zobrazovat ceny v Euro

Fantastický hotel|90%|

Hotel Kandima Maldives

Dhaalu Atol Maledivy Indický oceán

Hosté chválí u hotelu Kandima Maldives celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. .

Dovolená do hotelu na Maledivy od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Maledivy

Hodnocení hotelu
Kandima Maldives

+
=

Náš názor na hotel Kandima Maldives
Podle 1 624 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 90% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,7 / 6
69 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Kandima Maldives

Hotel 5,8 / 6
Pokoje 5,8 / 6
Hotelový servis 5,8 / 6
Okolí hotelu 5,6 / 6
Stravování 5,7 / 6
Sport a zábava 5,6 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Kandima Maldives
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 94% dotázaných.

4,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
1555 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Maledivy

Obecný popis hotelu
Kandima Maldives

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Resort je moderní, pochází z roku 2017. Komplex hostům nabízí celkem 266 pokojů. Areál má celkem 128 vil/domů. Je zde restaurace, bar, dětská herna, knihovna a lékařská služba. V objektu se nalézá plážový bar. Děti si mohou hrát na dětském hřišti.

Vybavení pokoje

Hosté se v prázdninovém areálu budou cítit dobře díky komfortně vybaveným pokojům a vysoké kvalitě nabízených služeb. Pokoje mají koupelnu. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase.

Sport/zábava

Resort má venkovní bazén. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. V komplexu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například jízda na kole/horském kole, tenis, plážový volejbal a rybaření. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například vodní lyžování, windsurfing, kitesurfing, jet ski, plachtění, šnorchlování a potápění. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a jóga. V objektu je wellnes zóna, ve které je možné využít spa a hydroterapii. Je tady také miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2018. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Terasa na opalování
 Vodní lyžování
 Venkovní bazén(y)
 Bar u bazénu
 Windsurfing
 Plachtění
 Vodní skútr
 Potápění
 Plážový volejbal
 Tenis
 Posilovna
 Jízda na kolech/horských kolech
Vybavení pokoje
 Koupelna
Vybavení
 Herní místnost
 Restaurace 8
 Bar(y)
 Hřiště
 Lékařská pomoc
 Dětský klub
Typ hotelu
 Hotel na pláži
 Eko hotel
Informace o budově
 Rok výstavby 2017
 Počet vil 128
 Počet pokojů (celkem) 266
 Počet studií 138
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Informace o objektu
 Hotelový řetězec Pulse Hotels & Resorts
Dovolená Maledivy

Fotografie hotelu
Kandima Maldives

Dovolená Maledivy

Počasí v oblasti hotelu
Kandima Maldives

Počasí a kdy jet na Maledivy

  • Podnebí na Maledivách je tropické, s dvěma ročními obdobími, jež jsou dána monzuny. Po celý rok přesahují průměrná maxima teplot vzduchu 30 oC, minima neklesnou pod 23 oC. Moře je teplé 27 oC. Mění se délka slunečního svitu, úhrn srážek a s ním spojená vlhkost vzduchu. Jih souostroví je obecně vlhčí oblastí.
  • Hlavní sezona je od listopadu do dubna, kdy převládá vliv severovýchodního suchého monzunu “iruvai“. V celém regionu panuje ustálené počasí s mírnějšími teplotami. Déšť může přijít, ale nebývá častý. Nejsušší jsou leden a únor. Počasí je téměř dokonalé, doba slunečního svitu je až 9 hodin. Vlhkost je něco málo přes 70 %. Absence bouří a větru má za následek to, že moře je klidnější, jasnější, a proto ideální pro potápění.
  • Jihozápadní monzun „hulhangu“ dorazí většinou v květnu a trvá obvykle do října. Přináší na Maledivy silné deště, od června do srpna také vítr. Na severních ostrovech můžete pociťovat i dopady tropických cyklonů. Nejsilnější bývají v květnu, při nástupu monzunu. Pokud vyjedete v tomto období, se sluncem se setkáte velmi často, protože bouřky s dešti obvykle nebývají dlouhé, ale jsou vydatné. Nepříjemná je vlhkost vzduchu, která překračuje 80 %. Mnoho turistů si vybírá toto období pro nižší ceny a menší nápor návštěvníků. Bouřlivé počasí může však znepříjemnit cestování mezi ostrovy, také podmínky pro potápění nejsou ideální.
Index sezóny
Leden
30 °C
27 °C
72 %
8 hodin
1 den
Únor
31 °C
27 °C
72 %
9 hodin
žádný
Březen
32 °C
28 °C
72 %
8 hodin
žádný
Duben
33 °C
29 °C
71 %
7 hodin
2 dny
Květen
33 °C
29 °C
74 %
6 hodin
5 dnů
Červen
31 °C
28 °C
82 %
4 hodiny
17 dnů
Červenec
30 °C
28 °C
83 %
4 hodiny
16 dnů
Srpen
30 °C
27 °C
82 %
5 hodin
11 dnů
Září
30 °C
27 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Říjen
30 °C
28 °C
80 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
31 °C
28 °C
76 %
6 hodin
4 dny
Prosinec
30 °C
27 °C
72 %
7 hodin
2 dny