Hotel Houria Palace

Port el Kantaoui

Hosté chválí u hotelu Houria Palace Čistota v restauraci, Kvalita a stav bazénu, Restaurace v okolí, Výbavení pokojů, Nabídka pro volný čas. Nejméně však byli spokojeni s uzpůsobením pro postižené.

K pláži 500 m
Předchozí hotelDalší hotel
Dovolená (hotel + letenky)
Vybrat datum
Vybrat datum

Hodnocení hotelu

Houria Palace

77%
12 hod.
Zobrazit
2.9/5
1069 hod.
Zobrazit
58%
 Průměrná známka
Náš názor na hotel Houria Palace

Podle 1081 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 58% kvality. Tento výsledek je dosti špatný, hotel určitě nesplnil očekávání rekreantů. Hotelu se raději vyhněte, doporučujeme vyhledat lépe hodnocený.

Hosté chválí u hotelu Houria Palace

Čistota v restauraci, Kvalita a stav bazénu, Restaurace v okolí, Výbavení pokojů, Nabídka pro volný čas

Čistota v restauraci
Kvalita a stav bazénu
Restaurace v okolí
Výbavení pokojů
Nabídka pro volný čas
Uzpůsobení pro postižené

77%

podle 12 hodnocení

Podrobné hodnocení hotelu Houria Palace
  • Všeobecné hodnocení
    66%
  • Umístění a okolí hotelu
    78%
  • Obsluha a služby
    77%
  • Stravování
    82%
  • Sport a zábava
    73%
  • Ubytování
    81%
Recenze hotelu od zákazníků
„už jsem tam byla 4 krát. Byla jsem spokojená.“
65%
Senioři
Naděžda VáclavíkováDovolená září 2015

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    67%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    67%
  • Hotelová restaurace a bar
    67%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    67%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    67%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    67%
  • Odbavení
    67%
  • Vyřizování reklamací
    67%
  • Vzdálenost k pláži
    33%
  • Další možnosti trávení volného času
    67%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    67%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    67%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    67%
  • Kvalita pláže
    67%
  • Vhodnost pro postižené
    33%
  • Vhodnost pro rodinu
    67%
  • Všeobecná čistota
    67%
  • Stav hotelu
    67%
  • Doporučili byste tento hotel?
    67%
  • Čištota
    67%
  • Velikost
    67%
  • Vybavení pokoje
    67%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    67%
  • Péče o děti, hřiště
    N
  • Nabídka pro volný čas
    67%
  • Kvalita a stav bazénu
    67%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„Hotel není pro náročné klienty což jsme i my,takže jsme byly spokojeny.“
72%
Senioři
Jaroslava StaňkováDovolená

Nefungovaly výtahy ,nešla klimatizace.Po naší stížnosti na recepci nám bylo opakováno zítra,zítra. Obrátily jsme se na delegáta.Klimatizaci pustili,ale ne naplno.Výtahy šly občas. Na pláži omezený počet lehátek-byly/ poškozené/- a podložek. Bar na pláži byla bouda,kde se nalévalo nealko pití.Na jídlo se muselo docházet na hotel,nebo si ho koupit. Velmi příjemny personál v celém hotelu,všude čisto a uklizeno.

Podrobné hodnocení
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Pestrost jídel a nápojů
    33%
  • Hotelová restaurace a bar
    33%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Vyřizování reklamací
    33%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    67%
  • Odbavení
    67%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    N
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    33%
  • Kvalita pláže
    0%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    67%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Vhodnost pro rodinu
    33%
  • Vhodnost pro postižené
    0%
  • Doporučili byste tento hotel?
    67%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    N
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„První dojem nádhera, potom...................“
80%
Pár středního věku
Vladimír J.Dovolená

Hotel na první dojem vypadá nádherně, poměrně luxusně. Hned první jízda výtahem znamenala pro manžela nepříjemný zážitek v podobě skřípnutí do dveří výtahu. Pohotový personál ho hned vysvobodil, tak jsme si mysleli, že se jednalo o ojedinělou poruchu. Hned první den jsme zjistili, že tomu tak není, protože výtah více nejezdil než jezdil. Nám to příliš nevadilo, ale pro někoho, kdo má problémy s pohybem docela katastrofa. Pokoj vypadal pěkně, čistě, ale hned se nám zdálo, že klima sice vrčí, ale nechladí. Byli jsme to oznámit na recepci, kde nám na pokoj obratem poslali montéra, který před klima dal ruku a řekl, že je to dobré, že tak to má být. Řekli jsme si, že má asi pravdu a že se pokoj třeba vychladí, až se vrátíme z pláže. Cesta na pláž byla celkem příjemná procházka, po příchodu na ni jsme se podivili, že na tak velký hotel je jí tak malý kousek Lehátka na pláži většinou rozbitá, matrace dost "jeté" a když jste si přivstali (tzn, tak ve tři čtvrtě na sedm), tak jste lehátko i dostali. Kdo přišel déle - třeba kolem 9. hodiny měl smůlu a ležel na zemi. Bar na pláži byla taková rozpadlá budka, ale budiž. Po příchodu na hotel jsme zjistili, že klima stále nechladí, nicméně rozhodli jsme se vydržet do rána, ovšem ráno stejný poznatek. Opět jsme si byli stěžovat na recepci, kde nám velmi neochotný recepční řekl ať počkáme, že pošle odborníka. Čekali jsme, montér nikde a tak manžel opět šel na recepci. Dlouho si ho nikdo nevšímal, pan recepční měl "moc práce" na počítači, nicméně asi po 5 minutách čekání řekl, že je to problém celého hotelu a že dnes v noci to spraví. Další den ráno opět nic, to už bylo na pokoji 30 stupňů a nedýchatelno, tak jsme my a ještě dvě další turistky z Čech čekali na delegáta, kde jsme mu oznámili, že budeme tedy chtít vrátit peníze, protože v Africe považujeme klimatizaci za opravdu důležitou a bez ní je to pro nás středoevropany docela hrůza. Delegát šel na recepci i za ředitelem hotelu a slíbili, že klima opraví a že stížnost s námi sepíše až ve čtvrtek (v sobotu ráno jsme už jeli domů). Jaké bylo naše překvapení, když v úterý ráno (bylo 1. 7. - tedy začala hlavní sezóna) klima začala fungovat sice ne nějak zvláštně, na méně než 24 stupňů se pokoj nevychladil, ale aspoň něco. Na závěr doufám, že personál hotelu, hlavně jeho ředitel se zamyslí nad tím, že pokud nebude chtít přijít o turisty, bude muset do hotelu dost investovat.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    67%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    67%
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    0%
  • Vyřizování reklamací
    33%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    67%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    33%
  • Vhodnost pro rodinu
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    0%
  • Stav hotelu
    0%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    67%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    67%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    67%
„vše v pořádku hodnocení na 1“
100%
Pár středního věku
Jana L.Dovolená červen 2013

Hotel se nám velmi líbil byl čistý a každý den uklizeno.Jídlo bylo vynikající a pestré nečekali se fronty na jídlo .Bylo všeho dost několik druhu masa, salátu,těstoviny, hranolky, ovoce,zelenina,zákusky.Co se jídla týče nemělo to chybu .Přes den jste si mohli dát kávu a v ..odpoledních hodinách pekli palačinky.Bar na pláží fungoval bez problému ale jenom nealkoholické nápoje.Kdo nechtěl chodit na pláž pěšky mohl využít koníka s vlekem .Byli jsme spokojeni.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vyřizování reklamací
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    100%
  • Vhodnost pro rodinu
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    100%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„Rozhodně nedoporučuji!!!“
39%
Rodina s malými dětmi
Milan H.Dovolená červen 2013

Hotel ačkoliv vypadal honosně byl naprosto katastrofální!!! První zděšení nastalo po otevření pokoje,jako rodina se třemi dětmi jsme měli dva spojené pokoje.V jednom nefungovala klimatizace.Všude byla zašlá špína,cokoliv jsme otevřeli zustávalo nám v ruce takže jsme si ani nevybalovali,vše jsme měli celý týden v kufrech.Na pokoji sice byla televize ale jako většina vybavení hotelu také nefungovala.Funkční nebyl ani trezor a tak jsme na konci pobytu ještě navíc zjistili že jsme o 130 euro lehčí.Další velký problém byl výtah.Náš pokoj se nacházel ve třetím patře a výtah byl většinu pobytu nefunkční,byl nám sice nabídnut k používání služební výtah ke kterému jsme museli chodit přes kuchyn ale ten jsme nepoužívali jelikož byl v něm neuvěřitelný smrad a špína.Poté co jsme se ve výtahu zasekli ve třetím patře a čekali jsme asi pul hodky na vysvobození,používali jsme jenom schody.Tak jsme několikrát denně tahali po schodech kočár a tři děti.Přesto že na hotelu byli i lidé na vozíku a starší lidé kteří by funkční výtah uvítali,neobtěžovali se s opravou.Personál hotelu byl neochotný,i když jsme měli všechno placené,pořád natahovali ruce na drobné.Bez nich zmizela ochota i zájem o nás.Večer jsme nemohli přes velmi hlasitou hudbu do pulnoci spát.Přes den jsme ani u bazénu neměli klid protože pořád nám někdo vnucoval ruzné výlety a akce.A to i několikrát denně!!!Abych to shrnula do Tunisu už nikdy nepojedeme.Rozhodně tuto lokalitu nedoporučuji lidem kteří toží po klidné dovolené a rodinám s dětmi.Jediné co bylo ok bylo jídlo,to bylo opravdu dobré.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    67%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    33%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    33%
  • Vyřizování reklamací
    0%
  • Odbavení
    67%
  • Další možnosti trávení volného času
    33%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    33%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    0%
  • Kvalita pláže
    0%
  • Vzdálenost k pláži
    67%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    67%
  • Vhodnost pro postižené
    0%
  • Vhodnost pro rodinu
    0%
  • Všeobecná čistota
    0%
  • Stav hotelu
    0%
  • Doporučili byste tento hotel?
    0%
  • Čištota
    0%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    0%
  • Velikost
    67%
  • Vybavení pokoje
    67%
  • Nabídka pro volný čas
    33%
  • Péče o děti, hřiště
    0%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    33%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    33%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    0%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    0%

Fotogalerie hotelu Houria Palace

Praktické informace

Bezpečnost

Doprava

Náboženství a historie

Jak se domluvit

Obyvatelstvo

Měna

Počasí

Elektřina a komunikace

O lokalitě

Hory

Moře

Okolní země

Příroda

Řeky

Nákupy a gastronomie

Orientační ceny

Tipy na nákupy

Jídlo a pití

Nakupování

Spropitné

Před cestou

Očkování před cestou

Co si vzít na dovolenou

Víza

Rady na cestu

Zábava a volný čas

Aktivity a zábava

Koupání

Zajímavá místa

Proč s námi?

why_with_us.text1
Kompletní česká podpora na telefonu 7 dní v týdnu
why_with_us.text2
Nejlepší vyhledávač českých a německých CK
why_with_us.text3
Garance stejné ceny, jako má cestovní kancelář
why_with_us.text4
Roky zkušeností za více než 20 let na trhu
why_with_us.text5
Cestovní kancelář řádně pojištěna v ČR i Německu