Dovolená Gaafu Dhaalu Atoll
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Gaafu Dhaalu Atoll

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Gaafu Dhaalu Atoll od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si pohádkovou dovolenou na Gaafu Dhaalu Atolu

Samosprávní oblast s hlavním ostrovem Thinadhoo najdete skoro 400 km jižně od Malé – hlavního města celého souostroví. Gaafu Dhaalu Atol je uskupení 153 ostrovů, ze kterých je ale stále obydlených jen 10. Takže pokud hledáte dovolenou v tropickém ráji bez davů místních nebo turistů, je to pro vás dobrá volba.

Gaafu Dhaalu Atol sousedí s další významnou oblastní Malediv – Atolem Gaafu Alifu, který najdete v těsném sousedství z východní strany. Obě oblasti jsou pak součástí přírodního Atolu Huvadhoo, který je rozdělený na dvě samosprávní oblasti – jihozápadní a severovýchodní.

Zabalte si ploutve a šnorchl a vyrazte na Gaafu Dhaalu Atol

Potápěči z celého světa vyrážejí na tento Atol kvůli klidu a nízké populaci lidí. Díky tomu můžete ve volné přírodě nerušeně pozorovat překrásné korálové útesy a na 1 000 druhů živočichů, kteří zde žijí bez zásahu člověka nebo civilizace. Pokud byste chtěli s potápěním začít, můžete si tu udělat kurz včetně certifikace.

Kromě nádherných scenérií pod vodní hladinou budete mít kolem sebe taky bělostné pláže, které přímo lákají k odpočinku. A když se začne slunce opírat moc zostra, můžete se zchladit v příjemně osvěžující vodě nebo posunout lehátko pod příjemný stín listů palem. Zažijte ráj na Maledivách.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru