Zobrazovat ceny v Euro

Výjimečný hotel|99%|

Hotel Ayada Maldives

Gaafu Dhaalu Atoll Maledivy Indický oceán

Hosté chválí u hotelu Ayada Maldives dobré zázemí pro rodiny s dětmi, vzdálenost k pláži, vstřícný a ochotný personál, upravenou, vždy uklizenou pláž, dobře vybavené pokoje a širokou nabídku jídel i nápojů.

K pláži 50 m

Dovolená do hotelu na Maledivy od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Maledivy

Hodnocení hotelu
Ayada Maldives

+
+
=

Náš názor na hotel Ayada Maldives
Podle 4 033 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 99% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

99%
podle 1 hodnocení
Hosté chválí u hotelu Ayada Maldives
dobré zázemí pro rodiny s dětmi, vzdálenost k pláži, vstřícný a ochotný personál, upravenou, vždy uklizenou pláž, dobře vybavené pokoje a širokou nabídku jídel i nápojů. Nejméně však byli spokojeni s možnostmi nákupů v okolí hotelu.
  • Pestrost jídel a nápojů
  • Ochota personálu
  • Kvalita pláže
  • Výbavení pokojů
  • Vzdálenost k pláži
  • Vhodnost pro rodinu
  • Nákupní možnosti

Podrobné hodnocení hotelu Ayada Maldives

Všeobecné hodnocení 100%
Umístění a okolí hotelu 93%
Obsluha a služby 100%
Stravování 100%
Sport a zábava 100%
Ubytování 100%
Dovolená Maledivy

Recenze hotelu
Ayada Maldives

Kristina D. | Dovolená Červenec 2018
99%
Rodina s malými dětmi
Fantastická dovolená

Recenze hotelu Ayada Maldives

15.8.2018 | Pobyt v červenci 2018 na 12 nocí jako Rodina s malými dětmi

Vybirala jsem dlouho a nakonec nelituji za volbu Ayada Maldives!! Ano,transfer je delší kvůli poloze,ale stojí to za to!!! Musím potvrdit,že služby jsou na top úrovni- komorník,který se o vás stará,to je opravdová paráda!!! Kompletně celý personál je profesionální a přátelský,jste jako v bavlnce od první do poslední chvíle!!! Nestalo se,že bychom na něco museli čekat nebo měli nějaký problém. Kolikrát nám bylo vyhověno dříve,než jsme si o to stihli říct! Navíc jsme měli double upgrade a ubytovali nás v nádherném Sunset beach suite,ačkoliv jsme zaplatili pouze Beach villa. Rozhodně doporučim All inclusive,na Maledivach je obecně draho a v tomto resortu jsou ceny dost vysoké- navíc nejsou konečné a ke každé položce je ještě přirážka.
Ostrov je spíše menší,ale za celých 12 dní jsme se nijak nenudili. Chtěla jsem kvůli mým dětem ( 6 a 3 roky) najít takový ostrov,kde se nebudou bát moře a ostrých korálů což se povedlo,korály byly až dál od břehu a kluci nepotřebovali ani botky do vody kvůli úlomkům. Několik metrů od břehu jsme měli tzv. sandbank,místa kde je zničehonic uprostřed moře opět mělčina. Během odlivu se nám tak v moři vytvořilo několik ploch s ostrůvky,to si děti moc užívaly!!! Samozřejmě bazén u vily byl parádní a stejně tak i bazén u Zero Degree s barem a možností posedět u stolu přímo v bazénu. V Zero Degree jsme rádi obědvali,jídlo a la carte s dětským menu- oblíbili jsme si jejich perfektní burgery!! V Ocean Breeze jsme obědvali 2x kvůli krmení ryb ,které tam denně probíhá někdy kolem 13 hod. Zde byl oběd formou bufetu a vybral si každý,vše bylo moc dobré,samozřejmostí bylo live cooking. Jak jsem už zmínila,nám se nejvíce líbilo v Zero Degree. Snídaně a večeře byly v hlavní restauraci Magu formou bufetu- výběr velice pestrý,nestalo se,že by jsme si nevybrali. Večeře tematické,každý večer jiné- Asie,Mediteranen,Mexico,Roast... pokaždé zde byl i Kids bufet. Několik stanovišť s kuchaři,kteří vám uvařili přímo před vámi dle vašich chutí. Pokaždé velký výběr ovoce,zeleniny salátů i pečiva. Vše čerstvé a chutné!!! Pokud jsme chtěli,dostali jsme jen fresh ovocné šťávy,jakékoliv nás napadly- po celý den čerstvě vymačkané! Snídaně byly samozřejmě také pestré,čerstvé pečivo,velký výběr jogurtů, oříšků,semínek,marmelád a domácích džemů,kuchaři vám připraví vejce omelety vafle lívance palačinky...
Hotel nabízí dva all inclusive programy,Crystal a Premium. Upgrade na Premium až na místě nelze. My měli Crystal a stačilo to. V Premium je mimo snídani oběd a večeři i svačina a neomezené využívání minibaru ve vile,k tomu myslím ještě nějaké výlety a strava v ostatních a la carte restauracich- Kai,Mizu,Otoman lounge, Ile de Joye. My si vystačili bohatě se základním Crystal,protože vody ve vile k dispozici byly,dokonce jsme si řekli i o více lahví na den a ostatní nápoje jsme si dali kdekoliv v hotelu během dne i večera. Akorát jsme párkrát neodolali dobrotám které patřily k minibaru,gumoví medvidci,cookies,čokoládky,kokosové chipsy,pringles... To se nám pak trochu podražilo.. Pozor pro kuřáky,kterým by došlo kuřivo- koupíte zde Malborka a Camelky,krabička za 16 dolarů plus přirážka.. Přítel musel kekonci 3 krabičky koupit když mu došla zásoba a pak se vztekal na letišti v Male,když viděl že za 20 USD je celý karton..
Celkově je ubytování a veškeré prostředí na ostrově nádherné a čisté,vilu uklízí 2x denně a celkově je všude naklizeno,voňavo ve všech společných prostorách! Pláže a cesty brzy ráno úhledně shrabané..
Bohužel zde není vyloženě vhodné prostředí na to aby člověk zahodil boty a obul si je poprvé až při odjezdu,na cestách po ostrově je místy dost kamínků a v restauracích podlaha.
Ještě se vrátím k vile a vybavení- k dispozici jsme měli bačkůrky,žabky,deštníky,nepromokavé kabáty,župany,kávovar na kapsle,konvici a čaje,baterku,plavecké vesty,s hygieny snad vše co člověk potřebuje- sprchové gely,šampony kondicionery,pěnu do vany a voňavou sůl,vložky,holení,kartáčky a pasty,ústní vody,pilniky na nehty,odlicovaci tamponky,masážní žínky,spoustu ročníků,které nemusíte tahat s sebou k bazénu ani na pláž,protože tam mají u lehátek pokaždé čisté. Také je k dispozici polštářové menu,zvolíte si polštář dle svých preferencí.
Kdykoliv opouštíte vilu a nechce se vám pěšky,zavoláte svého komorníka a je u dveří do 5ti min a odveze vás kamkoliv si přejete. Stejně tak si ho můžete vyžádat kdekoliv na ostrově u personálu,takže třeba po večeři poprosite číšníka ,aby vám ho zavolal. Jinak je možnost půjčit si kolo za 10USD,dvoukolo anebo kolo pro 4 ,to je ale nejdražší asi 25 USD na den. Děti si mohou půjčit v Zuzuu kids club dětské kolo s postranními kolečky nebo koloběžku zdarma. V dětském klubu vám děti zdarma pohlidaji kdykoliv během dne,jungle gym ujde,ale tam děti nevezmou a musíte si je tam pohlídat sami. Jinak mají s dětmi různé programy nebo jsou uvnitř v koutku kde si hrají ,staví lego,hrají videohry.. Naše děti tam byly 1x a spíš chtěly být s námi protože neumí anglicky a v koutku samozřejmě neumí česky. Menší syn to neřešil ale větší z toho stresoval,že tam na něj mluví a on nerozumí,tím pádem tam nechtěl být a mladší zase nechtěl být bez bratra. U klubiku je i dětský bazén hluboký jen 45cm a dětská mini lehátka. Děti dostali na uvítánou od komorníka plyšovou rybu Nemo a každý tričko se svým jménem- to bylo milé,stejně jako náhrdelník s květin a kokosovy ořech s mlékem na uvítánou pro všechny za doprovodu bubnování.
Pozor- při check-in v hotelu na recepci vyžadují složit deposit 1000USD (nebo vám to bloknou z karty) a pak vám během pobytu odčítají případnou útratu navíc a při odjezdu vráti zbytek. Narazila jsem na tuto imformaci náhodou v nějaké diskuzi,jinak bych to zjistila až na místě. Dokonce to nevěděli ani v Německé CK a myslím že to nejde ani najít na stránkách Ayady.
Ayada byla perfektní volba a mohu ji každému vřele doporučit!

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 100 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 100 %
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
5,6 / 6
40 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Ayada Maldives

Hotel 5,6 / 6
Pokoje 5,6 / 6
Hotelový servis 5,5 / 6
Okolí hotelu 5,5 / 6
Stravování 5,3 / 6
Sport a zábava 5,4 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Ayada Maldives
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 91% dotázaných.

5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
3992 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Maledivy

Obecný popis hotelu
Ayada Maldives

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Dětský bazén
 Bar u bazénu
 Terasa na opalování
 Jízda na banánu
 Lehátka
 Vířivka
 Venkovní bazén(y)
 Zábava pro děti
 Parní lázně
 Sauna
 Potápění
 Masáže
 Plachtění
 Surfování
 Biliárd/kulečník
 Posilovna
 Badminton
 Tenis
 Katamarán
 Počet bazénů
 Stolní tenis
 Vodní skútr
 Windsurfing
Stravování
 All inclusive
 Polopenze
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
 Plná penze
 Večerní bufet
Vybavení pokoje
 Přístup k internetu
 Telefon s přímým vytáčením
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Fén
 Minibar
 Salónek
 Trezor
 Velká manželská postel
 TV
 Balkón/terasa
 Varná konvice
 Vana
 Lednice
 Sprcha
 Koupelna
Vybavení
 Hřiště
 Přístup k internetu
 Přístup k WLAN
 Pokojová služba
 Vstupní hala
 Nonstop recepce
 Obchody
 Konferenční místnost
 Kavárna
 Bar(y)
 Kadeřnictví
 Restaurace
 Herní místnost
 Dětský klub
 Služby prádelny
Platba
 VISA
 MasterCard
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 112
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 5.5
 Kategorie (oficiální) 5
Informace o objektu
 Fax 960-684-5555
 Telefon - hotel 960-216-6880825
Pláž
 Přímo u pláže
 Písečná pláž
Dovolená Maledivy

Fotografie hotelu
Ayada Maldives

Dovolená Maledivy

Počasí v oblasti hotelu
Ayada Maldives

Počasí a kdy jet na Maledivy

  • Podnebí na Maledivách je tropické, s dvěma ročními obdobími, jež jsou dána monzuny. Po celý rok přesahují průměrná maxima teplot vzduchu 30 oC, minima neklesnou pod 23 oC. Moře je teplé 27 oC. Mění se délka slunečního svitu, úhrn srážek a s ním spojená vlhkost vzduchu. Jih souostroví je obecně vlhčí oblastí.
  • Hlavní sezona je od listopadu do dubna, kdy převládá vliv severovýchodního suchého monzunu “iruvai“. V celém regionu panuje ustálené počasí s mírnějšími teplotami. Déšť může přijít, ale nebývá častý. Nejsušší jsou leden a únor. Počasí je téměř dokonalé, doba slunečního svitu je až 9 hodin. Vlhkost je něco málo přes 70 %. Absence bouří a větru má za následek to, že moře je klidnější, jasnější, a proto ideální pro potápění.
  • Jihozápadní monzun „hulhangu“ dorazí většinou v květnu a trvá obvykle do října. Přináší na Maledivy silné deště, od června do srpna také vítr. Na severních ostrovech můžete pociťovat i dopady tropických cyklonů. Nejsilnější bývají v květnu, při nástupu monzunu. Pokud vyjedete v tomto období, se sluncem se setkáte velmi často, protože bouřky s dešti obvykle nebývají dlouhé, ale jsou vydatné. Nepříjemná je vlhkost vzduchu, která překračuje 80 %. Mnoho turistů si vybírá toto období pro nižší ceny a menší nápor návštěvníků. Bouřlivé počasí může však znepříjemnit cestování mezi ostrovy, také podmínky pro potápění nejsou ideální.
Index sezóny
Leden
30 °C
27 °C
72 %
8 hodin
1 den
Únor
31 °C
27 °C
72 %
9 hodin
žádný
Březen
32 °C
28 °C
72 %
8 hodin
žádný
Duben
33 °C
29 °C
71 %
7 hodin
2 dny
Květen
33 °C
29 °C
74 %
6 hodin
5 dnů
Červen
31 °C
28 °C
82 %
4 hodiny
17 dnů
Červenec
30 °C
28 °C
83 %
4 hodiny
16 dnů
Srpen
30 °C
27 °C
82 %
5 hodin
11 dnů
Září
30 °C
27 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Říjen
30 °C
28 °C
80 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
31 °C
28 °C
76 %
6 hodin
4 dny
Prosinec
30 °C
27 °C
72 %
7 hodin
2 dny