Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Dobrý hotel|79%|

Hotel Waterfront Village

Dovolená do hotelu Kapského Města od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kapské Město

Hodnocení hotelu
Waterfront Village

+
=
Náš názor na hotel Waterfront Village
Podle 763 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 79% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.
4 / 6
10 recenzí
Podrobné hodnocení hotelu Waterfront Village
Hotel 4 / 6
Pokoje 4,5 / 6
Hotelový servis 1 / 6
Okolí hotelu 5,5 / 6
Stravování 0 / 6
Sport a zábava 0 / 6
Přejít na HolidayCheck
Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Waterfront Village
Hosté chválí umístění a okolí hotelu. Nebyli však moc spokojeni s celkovým stavem hotelu a s kvalitou ubytování. Nejvíce jim vadilo obsluha a služby, úroveň a kvalitu stravování a omezené možnosti sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 50% dotázaných.
4 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
753 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Kapské Město
Obecný popis hotelu
Waterfront Village

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Aparthotel se nachází na břehu v malebném přístavu a nabízí unikátní a nádherné prostředí. Nachází se ve světě proslulé Victoria a Alfred Waterfront v Kapském Městě, vývoj marina je jedním z nejžádanějších vlastností na světě. To je zhruba 6 km od pláže a přibližně 25 km od mezinárodního letiště Cape Town.
Vybavení
Aparthotel nabízí hostům okázalost bytu, nabízí luxusní apartmány s vynikající služby a zařízení. Vývoj marina je jedním z nejžádanějších vlastností na světě; inspiroval architekturu maximalizuje názory, zatímco marina je vytvořený kolem klidné vodní, vytváří životní styl mezinárodní potřebnosti. Zřízení zahrnuje 60 apartmánů a nabízí lobby, výtah přístup, konferenční prostory, Wi-Fi připojení k internetu, prádelna a podzemní parkoviště.
Pokoje
Apartmány mají plně vybavenou kuchyň, pračku, sušička, myčka nádobí a hlavní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou pouze. Další vybavení patří vestavěné vysoušečem vlasů, elektronickým trezorem, satelitní televizí, DVD přehrávačů a telefonů. Klimatizace a topení jsou samostatně regulovat.
Sport / Zábava
Obec má pět venkovní bazény pro hosty těšit. Posilovna Quarterdeck se nachází v hotelu a má vyhřívaný solárními panely zapuštěný bazén. Zařízení v posilovně Quarterdeck patří state-of-the-art vybavení tělocvičny, včetně 2 posilovny, jízdní kola, veslování stroje a další. Tam nemůže být lepší způsob, jak vykonávat, než sedět na veslování stroj na terase, s výhledem na nádherné krásu přístavu. Vyhřívaný plavecký bazén nad posilovny je oblíbený u hostů na vesnici a je krásně nachází, nabízí ohromující výhled na přístav.
Stravování
Apartmány jsou plně soběstačné. Snídaně podle dohody na jeden a pouze Kapském Městě je možné předem rezervovat.
Jak se tam dostat
Konec letiště ve směru města N2 Cape, a jako hosté se blíží k městu, podle značek na N2 City, Foreshore, Sea Point. Sledujte N2 stad / City příznaky až do příchodu na velké křižovatce s několika semafory (Coen Steytler Avenue). Odbočit vpravo směrem k nábřeží. Na kruhovém objezdu (- 150 m), vyjeďte výjezdem second do West Quay Road, směr Cape Grace. Druhá kancelář blok na levé straně je mysl Pearl House. Recepce se nachází v kanceláři 4 v přízemí.
Podrobné katalogové informace
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
 Vesnice
 Městský hotel
 Hotel vhodný pro rodiny
Vybavení
 Lobby
 Přístup k WLAN
 Hotelový trezor
 Konferenční místnost
 Bar(y)
 Parkoviště
 Garáž
 Obchody
 Služby prádelny
 Výtahy
 Přístup k internetu
 Restaurace
Vybavení pokoje
 Koberec
 Dlaždice
 Mikrovlnná trouba
 Sprcha
 Přístup k internetu
 Koupelna
 Fén
 Vana
 Satelit/kabelová TV
 Telefon s přímým vytáčením
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Trezor
 Varná konvice
 Pračka
 Topení (individuálně ovládané)
 Balkón/terasa
 TV
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Ústřední topení
 Lednice
Informace o objektu
 E-mail RES@DEWATERFRONTVILLAGE.COM
 Fax 214384433
 Telefon - hotel 0214215040
Informace o budově
 Terasa (m²)
 Počet apartmánů 60
 Počet pokojů (celkem) 35
Vzdálenosti
 Centrum města 2000 m
 Nákupy 800 m
 Pláž 6000 m
 Restaurace 800 m
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 5
Stravování
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Posilovna
 Venkovní bazén(y) 5
 Vyhřívaný bazén(y)
Dovolená Kapské Město

Fotografie hotelu
Waterfront Village

Dovolená Kapské Město

Počasí v oblasti hotelu
Waterfront Village

Počasí a kdy jet Kapského Města
  • Jihoafrická republika se rozkládá většinou v subtropickém pásu jižní polokoule, proto očekávejte opačná roční období než v našich zeměpisných šířkách. Podnebí Jihoafrické republiky je ovlivňováno třemi základními faktory. Prvním je nadmořská výška , která snižuje teploty oproti jiným oblastem ve stejných zeměpisných šířkách. Více jak 40% území leží nad 1210m nad mořem, tento faktor se projevuje především ve vnitrozemí. Díky šířkovému rozpětí jsou teploty vzduchu každoročně stejné a za poslední existují velké teplotní rozdíly mezi západem a východem. Obecně platí, že teploty stoupají od východu směrem na západ. Západní pobřeží ochlazuje studený Benguelský proud, zabraňuje vzniku srážek a způsobuje sušší podnebí této oblasti. Naopak jihovýchodní pobřeží je omýváno teplým Agulhasským proudem, který přináší poměrně vydatné deště. I zima je zde poměrně teplá.
  • Kapský poloostrov na jihozápadním pobřeží mezi Atlantským a Indickým oceánem má charakter středomořského klimatu. Může se pochlubit mírnými zimami s průměry okolo 20oC a příjemně teplým létem s průměrnými maximy denních teplot nad 25oC. Nejteplejšími měsíci jsou leden a únor, kdy i studené vody Atlantiku dosahují 19oC. Kapské Město má vysoký poměr slunečního svitu, v zimních měsících až 11 hodin denně. Je zde ale kratší soumrak a západ slunce. Vlhkost vzduchu je v této oblasti přes 70%, i když srážky v této části jsou méně intenzivní. Ve vnitrozemí vliv Atlantiku způsobuje velice časté mlhy. Za hlavní sezónu se považuje období od prosince do dubna.
  • V našem létě a podzimu, od května do listopadu, probíhá v Jihoafrické republice vedlejší sezóna, určená především těm, kteří se vydali za poznáním africké přírody a kultury. Denní maximální teploty kolem 20oC přejí výletům. Do hor se ale raději přioblékněte. Minima mohou klesat pod 10oC, ve vyšších nadmořských výškách i k bodu mrazu. Slunce vás bude provázet 6 až 8 hodin denně, mohou vás zaskočit bouřlivé deště. Koupání v moři bude pro odvážné, protože teplota vody klesne na 15oC.
  • Kapsko v létě zasahují poměrně silné větry, které ale rozfoukávají emise ve vzduchu a odměnou je zářivě modrá obloha.
Index sezóny
Leden
26 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny
Únor
26 °C
19 °C
72 %
11 hodin
3 dny
Březen
25 °C
19 °C
74 %
9 hodin
3 dny
Duben
22 °C
18 °C
78 %
8 hodin
6 dnů
Květen
20 °C
17 °C
81 %
7 hodin
8 dnů
Červen
18 °C
16 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Červenec
17 °C
15 °C
81 %
6 hodin
9 dnů
Srpen
18 °C
14 °C
80 %
7 hodin
9 dnů
Září
19 °C
15 °C
77 %
8 hodin
7 dnů
Říjen
21 °C
16 °C
74 %
9 hodin
5 dnů
Listopad
23 °C
17 °C
71 %
10 hodin
3 dny
Prosinec
25 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny