Zobrazovat ceny v Euro

Dobrý hotel|79%|

Hotel Waterfront Village

Kapské Město Kapské Město Jihoafrická republika

Dovolená do hotelu Kapského Města od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kapské Město

Hodnocení hotelu
Waterfront Village

+
=

Náš názor na hotel Waterfront Village
Podle 822 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 79% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

4 / 6
5 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Waterfront Village

Hotel 2 / 6
Pokoje 3 / 6
Hotelový servis 1 / 6
Okolí hotelu 5 / 6
Stravování 0 / 6
Sport a zábava 0 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Waterfront Village
Hosté chválí umístění a okolí hotelu. Nejvíce jim vadilo celkový stav hotelu, obsluha a služby, úroveň a kvalitu stravování, omezené možnosti sportu a zábavy a kvalita ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 43% dotázaných.

4 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
817 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Kapské Město

Obecný popis hotelu
Waterfront Village

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Aparthotel se nachází na břehu v malebném přístavu a nabízí unikátní a nádherné prostředí. Nachází se ve světě proslulé Victoria a Alfred Waterfront v Kapském Městě, vývoj marina je jedním z nejžádanějších vlastností na světě. To je zhruba 6 km od pláže a přibližně 25 km od mezinárodního letiště Cape Town.

Vybavení

Aparthotel nabízí hostům okázalost bytu, nabízí luxusní apartmány s vynikající služby a zařízení. Vývoj marina je jedním z nejžádanějších vlastností na světě; inspiroval architekturu maximalizuje názory, zatímco marina je vytvořený kolem klidné vodní, vytváří životní styl mezinárodní potřebnosti. Zřízení zahrnuje 60 apartmánů a nabízí lobby, výtah přístup, konferenční prostory, Wi-Fi připojení k internetu, prádelna a podzemní parkoviště.

Pokoje

Apartmány mají plně vybavenou kuchyň, pračku, sušička, myčka nádobí a hlavní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou pouze. Další vybavení patří vestavěné vysoušečem vlasů, elektronickým trezorem, satelitní televizí, DVD přehrávačů a telefonů. Klimatizace a topení jsou samostatně regulovat.

Sport / Zábava

Obec má pět venkovní bazény pro hosty těšit. Posilovna Quarterdeck se nachází v hotelu a má vyhřívaný solárními panely zapuštěný bazén. Zařízení v posilovně Quarterdeck patří state-of-the-art vybavení tělocvičny, včetně 2 posilovny, jízdní kola, veslování stroje a další. Tam nemůže být lepší způsob, jak vykonávat, než sedět na veslování stroj na terase, s výhledem na nádherné krásu přístavu. Vyhřívaný plavecký bazén nad posilovny je oblíbený u hostů na vesnici a je krásně nachází, nabízí ohromující výhled na přístav.

Stravování

Apartmány jsou plně soběstačné. Snídaně podle dohody na jeden a pouze Kapském Městě je možné předem rezervovat.

Jak se tam dostat

Konec letiště ve směru města N2 Cape, a jako hosté se blíží k městu, podle značek na N2 City, Foreshore, Sea Point. Sledujte N2 stad / City příznaky až do příchodu na velké křižovatce s několika semafory (Coen Steytler Avenue). Odbočit vpravo směrem k nábřeží. Na kruhovém objezdu (- 150 m), vyjeďte výjezdem second do West Quay Road, směr Cape Grace. Druhá kancelář blok na levé straně je mysl Pearl House. Recepce se nachází v kanceláři 4 v přízemí.

Podrobné katalogové informace
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
 Vesnice
 Městský hotel
 Hotel vhodný pro rodiny
Vybavení
 Lobby
 Přístup k WLAN
 Hotelový trezor
 Konferenční místnost
 Bar(y)
 Parkoviště
 Garáž
 Obchody
 Služby prádelny
 Výtahy
 Přístup k internetu
 Restaurace
Vybavení pokoje
 Koberec
 Dlaždice
 Mikrovlnná trouba
 Sprcha
 Přístup k internetu
 Koupelna
 Fén
 Vana
 Satelit/kabelová TV
 Telefon s přímým vytáčením
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Trezor
 Varná konvice
 Pračka
 Topení (individuálně ovládané)
 Balkón/terasa
 TV
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Ústřední topení
 Lednice
Informace o objektu
 E-mail RES@DEWATERFRONTVILLAGE.COM
 Fax 214384433
 Telefon - hotel 0214215040
Informace o budově
 Terasa (m²)
 Počet apartmánů 60
 Počet pokojů (celkem) 35
Vzdálenosti
 Centrum města 2000 m
 Nákupy 800 m
 Pláž 6000 m
 Restaurace 800 m
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 5
Stravování
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Posilovna
 Venkovní bazén(y) 5
 Vyhřívaný bazén(y)
Dovolená Kapské Město

Fotografie hotelu
Waterfront Village

Dovolená Kapské Město

Počasí v oblasti hotelu
Waterfront Village

Počasí a kdy jet Kapského Města

  • Jihoafrická republika se rozkládá většinou v subtropickém pásu jižní polokoule, proto očekávejte opačná roční období než v našich zeměpisných šířkách. Podnebí Jihoafrické republiky je ovlivňováno třemi základními faktory. Prvním je nadmořská výška , která snižuje teploty oproti jiným oblastem ve stejných zeměpisných šířkách. Více jak 40% území leží nad 1210m nad mořem, tento faktor se projevuje především ve vnitrozemí. Díky šířkovému rozpětí jsou teploty vzduchu každoročně stejné a za poslední existují velké teplotní rozdíly mezi západem a východem. Obecně platí, že teploty stoupají od východu směrem na západ. Západní pobřeží ochlazuje studený Benguelský proud, zabraňuje vzniku srážek a způsobuje sušší podnebí této oblasti. Naopak jihovýchodní pobřeží je omýváno teplým Agulhasským proudem, který přináší poměrně vydatné deště. I zima je zde poměrně teplá.
  • Kapský poloostrov na jihozápadním pobřeží mezi Atlantským a Indickým oceánem má charakter středomořského klimatu. Může se pochlubit mírnými zimami s průměry okolo 20oC a příjemně teplým létem s průměrnými maximy denních teplot nad 25oC. Nejteplejšími měsíci jsou leden a únor, kdy i studené vody Atlantiku dosahují 19oC. Kapské Město má vysoký poměr slunečního svitu, v zimních měsících až 11 hodin denně. Je zde ale kratší soumrak a západ slunce. Vlhkost vzduchu je v této oblasti přes 70%, i když srážky v této části jsou méně intenzivní. Ve vnitrozemí vliv Atlantiku způsobuje velice časté mlhy. Za hlavní sezónu se považuje období od prosince do dubna.
  • V našem létě a podzimu, od května do listopadu, probíhá v Jihoafrické republice vedlejší sezóna, určená především těm, kteří se vydali za poznáním africké přírody a kultury. Denní maximální teploty kolem 20oC přejí výletům. Do hor se ale raději přioblékněte. Minima mohou klesat pod 10oC, ve vyšších nadmořských výškách i k bodu mrazu. Slunce vás bude provázet 6 až 8 hodin denně, mohou vás zaskočit bouřlivé deště. Koupání v moři bude pro odvážné, protože teplota vody klesne na 15oC.
  • Kapsko v létě zasahují poměrně silné větry, které ale rozfoukávají emise ve vzduchu a odměnou je zářivě modrá obloha.
Index sezóny
Leden
26 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny
Únor
26 °C
19 °C
72 %
11 hodin
3 dny
Březen
25 °C
19 °C
74 %
9 hodin
3 dny
Duben
22 °C
18 °C
78 %
8 hodin
6 dnů
Květen
20 °C
17 °C
81 %
7 hodin
8 dnů
Červen
18 °C
16 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Červenec
17 °C
15 °C
81 %
6 hodin
9 dnů
Srpen
18 °C
14 °C
80 %
7 hodin
9 dnů
Září
19 °C
15 °C
77 %
8 hodin
7 dnů
Říjen
21 °C
16 °C
74 %
9 hodin
5 dnů
Listopad
23 °C
17 °C
71 %
10 hodin
3 dny
Prosinec
25 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny