Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Kapské Město

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená Kapského Města od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Kapské město, s třemi miliony obyvatel je druhé největší město Jihoafrické republiky. Je považováno za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Kapské město, to je hranice mezi Atlantikem a Indickým oceánem, velryby na dosah ruky, kolonie tučňáků a jedna z nejlepších vín na světě. Když k tomu přidáte bohatou historii Kapského města, kulturní rozmanitost obyvatel a dobře rozvinutý cestovní ruch s řadou aktivit, máte ideální nápad, jak si od října do března zpříjemnit zimu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Kapské Město je třetí největší město Jihoafrické republiky, hlavní město provincie Western Cape a zároveň legislativní hlavní město Jihoafrické republiky, sídlí zde jihoafrický parlament a další vládní instituce. Díky svým přírodním scenériím (mimo jiné Stolová hora nebo mys Dobré naděje) je označováno jako jedno z nejkrásnějších měst světa a stalo se oblíbeným turistickým cílem. Asi 50km daleko od hlavního města se nachází město Stellenbosch, město dubů. Dalšími mezi turisty oblíbenými městy jsou napříkald Hermanus, oblíbené pro skvělou polohu pro sledování velryb, či Somerset West s přírodní rezervací i vinařským areálem.  Nejoblíbenější pláže naleznete v Camps Bay, bohatém předměstí Kapského Města, které v létě přitahuje velké množství zahraničních návštěvníků ale i jihoafričanů.

Přejít nahoru