Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Afrika

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Afriky od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Afrika je kontinent, o kterém panuje spousta mýtů. Nedůvěryhodná bezpečnostní situace, problematická hygiena, je drahá, ale při první návštěvě Vás Afrika okouzlí a je těžké se do ní nezamilovat. Kvůli lidem, přírodě a jedinečnosti kultur. Pro první seznámení můžete zvolit tradiční Egypt nebo Tunisko s arabskou kulturou. Kdo se neohlíží na cenu a jede za zážitky, může vyzkoušet potápění se žraloky v Jižní Africe, obdivovat „Velkou pětku“ na safari v Keni, zdolat nejvyšší horu Kilimandžáro v Tanzánii, procestovat tajuplný Madagaskar či ostrov hřebíčku a vanilky Zanzibar. Už jste se do Afriky zamilovali?

 

Praktické informace

Afrika je třetí největší kontinent s rozlohou, která představuje pětinu celkového povrchu souše. Název pochází patrně od starých Římanů, kteří ji označovali jako Africa terra. V 53 afrických státech žije více jak 16% populace naší planety. Břehy kontinentu omývá Atlantský a Indický oceán, od Evropy ji odděluje Středozemní moře a od Asie Rudé moře.

 

Přejít nahoru