Dovolená Rasdhoo Atol
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Rasdhoo Atol

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Rasdhoo Atol od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Rasdhoo Atol láká potopenými vraky lodí i plážemi

Atol najdete asi 60 km západně od hlavního města Malediv. Z hlavního města souostroví se sem dostanete lodí nebo rychlolodí, případně můžete využít rychlejší hydroplán, kterému to trvá něco přes půl hodiny. Atol získal jméno podle hlavního ostrova, který nese stejné jméno, a bydlí na něm domorodí obyvatelé.

Samotný ostrov Rasdhoo nevyniká ničím speciálním, ale má překrásné okolí, které láká potápěče z celého světa. Na západ od hlavního ostrova leží největší ostrov s turistickými resorty – Kuramathi. Ten měří asi 2,5 km na délku a něco okolo půl kilometru na šířku. Najdete na něm hned čtyři resorty, které lákají ubytováním v tradičních bungalovech i nádhernými plážemi.

Kam na Rasdhoo Atolu

Vyhlášeným resortem, který si turisti oblíbili, je Kuramathi Island Resort, kde se můžete těšit na maximální pohodlí při luxusní dovolené. Skvělé jídlo i pití, bazén, vyžití při míčových i vodních sportech a nedaleké výlety na útes k nádherným prohlídkám při potápění nebo šnorchlování.

Druhou perlou pro turisty je Veligandu Island Resort & Spa na ostrově Veligandu v severovýchodní části Rasdhoo Atolu. Sem lidé jezdí za odpočinkem na lehátkách u bazénu, využívají možnost pohodového posezení ve vířivce nebo hrají plážový volejbal. Samozřejmě nechybí ani vodní sporty jako windsurfing, potápění, šnorchlování nebo jízda na katamaránu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru