Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Dovolená Dominikánská rep. - sever
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Dominikánská rep. - sever

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Dominikánské republiky - na sever od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Přístavní město Puerto Plata, s počtem obyvatel podobným Plzni, je hlavním městem stejnojmenné provincie a zárověň jedním z nejnavštěvo­vanějších letovisek, které se kromě bělostných pláží může pochlubit i historickými památkami. Puerto Plata, neboli „stříbrný přístav“, byl vystavěn ve viktoriánském stylu na úpatí hory Pico Isabel a nejlepší dobou pro návštěvu Puerta Platy jsou evropské zimní sychravé měsíce. Milovníci vodních sportů by určitě neměli minout Cabarete.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přístavní město Puerto Plata (oficiálním názvem San Felipe de Puerto Plata), neboli „stříbrný přístav“ je hlavním městem stejnojmenné provincie a zároveň jedním z nejnavštěvo­vanějších letovisek. Takto ho pojmenoval sám Kryštof Kolumbus, když zde v roce 1493 přistál a uviděl krásný zářící oceán. Město má v současnosti okolo 154000 obyvatel a hlavním hospodářským oborem je od 90. let právě cestovní ruch. 
Nejen milovníci vodních sportů by rozhodně měli zamířit do Cabarete, města s krásnou pláží jako dělanou pro vodní radovánky. Dalšími plážemi, které v Puerto Plata stojí navštívit jsou Playa DoradaPlaya Cofresi a Sosua.

Přejít nahoru