Dovolená Noonu Atoll
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Noonu Atoll

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Noonu Atoll od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si parádní dovolenou na Noonu Atolu

Oblast Noonu Atolu najdete asi 170 km severně od Malé, hlavního města Malediv s mezinárodním letištěm. Dostanete se sem hydroplánem, lodí nebo rychlolodí a můžete se těšit na celkem 71 malých ostrůvků, z nichž polovina je tak malá, že když jste na nich, uvidíte z jedné strany na druhou.

Obydlených ostrovů je v této oblasti jen 13, takže můžete strávit dovolenou třeba objevováním krás neobydlených 58 ostrůvků. Většina z nich vás ale nepřekvapí ničím speciálním. Vždycky tu najdete nádherné pláže s bělostným pískem, příjemnou zeleň palem nebo jiných tropických rostlin a azurově zbarvené moře.

Kde je na Noonu Atolu nejlepší ubytování

Těžko můžeme dát univerzální tip pro každého, protože každý hledá trochu něco jiného. Přesto pro vás vybíráme jen ty nejlepší hotely a resorty, abychom vám mohli zaručit prvotřídní kvalitu, ať už se rozhodnete pro kterýkoliv. Tady jsou naše tipy.

Hotel Mövenpick Resort Kuredhivaru vás nadchne umístěním uprostřed ostrova, kde budete moct v klidu a pohodě odpočívat schovaní ve stínu. Můžete si tady vychutnat plavání v jednom ze dvou bazénů, fitness centrum nebo masáže. Je tady taky kosmetické centrum. Jde o luxusní hotel pro náročné nebo novomanžele.

Druhým tipem je Hotel Zitahli Resort & Spa Kuda-Funafaru. Tady to budete mít jen 50 metrů po svých na krásnou písčitou pláž. Můžete se těšit na plážový volejbal či tenis, klimatizované pokoje i perfektní servis personálu. Pokud cestujete s kamarády a bez dětí, je tento hotel s lázněmi dobrou volbou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru