Dovolená Laamu Atoll
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Laamu Atoll

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Laamu Atoll od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užívejte si dovolenou poblíž rovníku na Laamu Atolu

Samosprávní oblast najdete v jižní části Malediv, kde je o něco větší horko než na severu. Takže pokud máte rádi letní horko, během kterého se občas schovat do stínu palmového listí, je to pro vás správná oblast. Najdete ji asi 250 kilometrů jižně od hlavního města Malé. Dobrou zprávou je, že na ostrově Kadhdhoo je letiště, takže se sem nebudete muset dopravovat lodí.

Laamu Atol se skládá z 82 ostrovů a ostrůvků, z nichž obydlených je jen 12. Celkem tu žije asi 15 000 obyvatel. Ze severu atol sousedí s Thaa Atolem, kde kromě parádních scenérií najdete taky letiště. Z jihu pak Laamu Atol sousedí s Gaafu Alifu Atolem, který je vyhlášeným cílem potápěčů z celého světa.

Bělostné pláže, korálové útesy i památky už čekají

Pokud hledáte vyváženou dovolenou, na které můžete střídat pohodu na pláži s poznáváním nových věcí, tak vyrazte na Laamu Atol. Najdete tady překrásné bílé písčité pláže, které se pozvolna svažují do laguny plné korálů a drobných i větších ryb. Občas tu narazíte i na plašší mořské živočichy.

Kromě potápění a vodních sportů se ale můžete vydat třeba na prohlídku ženské mešity na ostrově Fonadhoo. Na nedalekém ostrově Kunahandhoo pak máte možnost vidět mešitu klasickou nebo třeba fotbalové hřiště a nákupní centrum. Možnosti tu jsou pro každého a záleží jen na vás, jak je využijete.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru