Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Kagi Maldives Spa Island

Malé Maledivy Indický oceán

Dovolená do hotelu na Maledivy od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Maledivy

Obecný popis hotelu
Kagi Maldives Spa Island

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování

Je možné si objednat snídaně. Na přání je možné připravit dietní jídla. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Sport/zábava

Objekt má venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. rybaření. K vodnímu sportovnímu programu objektu patří windsurfing, jízda na kánoi, plachtění a potápění. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio, stolní tenis a jóga. V objektu je wellness zóna, ve které je spa, parní lázeň, kosmetický salon a masáže. O večerní zábavu hostů se postará živá hudba. Copyright GIATA 2004 - 2021. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci, ventilátor a koupelnu. K většině pokojů patří i terasa, na které se dá příjemně relaxovat. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. Na pokoji je televize a WiFi. V koupelnách je vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko a župan. V koupelnách najdou hosté kosmetické potřeby.

Vybavení

Areál má celkem 50 vil/domů. Hosté dostanou po příjezdu na uvítanou drink. Je zde restaurace, vícejazyčný personál, transfer-servis, pokojová služba a prádelna. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Hosté mohou využít shuttleservis.

Podrobné katalogové informace
počet pokojů
41-50 pokojů
kategorie hotelu
5
Dovolená Maledivy

Fotografie hotelu
Kagi Maldives Spa Island

Dovolená Maledivy

Počasí v oblasti hotelu
Kagi Maldives Spa Island

Počasí a kdy jet na Maledivy

  • Podnebí na Maledivách je tropické, s dvěma ročními obdobími, jež jsou dána monzuny. Po celý rok přesahují průměrná maxima teplot vzduchu 30 oC, minima neklesnou pod 23 oC. Moře je teplé 27 oC. Mění se délka slunečního svitu, úhrn srážek a s ním spojená vlhkost vzduchu. Jih souostroví je obecně vlhčí oblastí.
  • Hlavní sezona je od listopadu do dubna, kdy převládá vliv severovýchodního suchého monzunu “iruvai“. V celém regionu panuje ustálené počasí s mírnějšími teplotami. Déšť může přijít, ale nebývá častý. Nejsušší jsou leden a únor. Počasí je téměř dokonalé, doba slunečního svitu je až 9 hodin. Vlhkost je něco málo přes 70 %. Absence bouří a větru má za následek to, že moře je klidnější, jasnější, a proto ideální pro potápění.
  • Jihozápadní monzun „hulhangu“ dorazí většinou v květnu a trvá obvykle do října. Přináší na Maledivy silné deště, od června do srpna také vítr. Na severních ostrovech můžete pociťovat i dopady tropických cyklonů. Nejsilnější bývají v květnu, při nástupu monzunu. Pokud vyjedete v tomto období, se sluncem se setkáte velmi často, protože bouřky s dešti obvykle nebývají dlouhé, ale jsou vydatné. Nepříjemná je vlhkost vzduchu, která překračuje 80 %. Mnoho turistů si vybírá toto období pro nižší ceny a menší nápor návštěvníků. Bouřlivé počasí může však znepříjemnit cestování mezi ostrovy, také podmínky pro potápění nejsou ideální.
Index sezóny
Leden
30 °C
27 °C
72 %
8 hodin
1 den
Únor
31 °C
27 °C
72 %
9 hodin
žádný
Březen
32 °C
28 °C
72 %
8 hodin
žádný
Duben
33 °C
29 °C
71 %
7 hodin
2 dny
Květen
33 °C
29 °C
74 %
6 hodin
5 dnů
Červen
31 °C
28 °C
82 %
4 hodiny
17 dnů
Červenec
30 °C
28 °C
83 %
4 hodiny
16 dnů
Srpen
30 °C
27 °C
82 %
5 hodin
11 dnů
Září
30 °C
27 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Říjen
30 °C
28 °C
80 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
31 °C
28 °C
76 %
6 hodin
4 dny
Prosinec
30 °C
27 °C
72 %
7 hodin
2 dny