Dovolená Haa Alifu Atoll
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Haa Alifu Atoll

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Haa Alifu Atoll od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si panenskou přírodu Haa Alifu Atolu

Poznejte krásy nejsevernějšího samosprávního celku Malediv. Často je tu příznivější počasí a oproti jižněji položeným oblastem souostroví tu vládne moři modrá nad zelenou barvou. Haa Alifu Atol je třetím největším na Maledivách, a to platí o rozloze i počtu obyvatel (kromě hlavního města). Patří sem přes 40 ostrovů, z nichž je obydlená jen necelá polovina. Na atolu žije asi 20 000 místních.

Malé je to sem vzdušnou čarou asi 300 km, takže sem z mezinárodního letiště chvíli poletíte. Ale ve finále to rozhodně stojí za to. Nebudete se tu muset dělit o panenskou přírodu s davy turistů, kteří se většinou vydávají strávit volné dny do střední a jižní části souostroví.

Co vidět, navštívit a zažít na Haa Alifu Atolu

Pokud fandíte potápění, neměli byste minout ostrov Maarandhoo, nedaleko kterého se nachází půvabný korálový útes. Ostrov je sice obydlený, ale není na něm možné ubytování. Přesto rozhodně stojí za návštěvu.

Nádhernou pláž si užijete například na ostrově Vashafaru. Ostrov je obydlený a patří mezi větší na atolu. Až tady budete na dovolené, nesmíte minout ani ostrov Baarah s vyhlášeným slaným jezerem a mangrovníky. Ubytování doporučujeme na ostrově Manafaru v resortu JA Manafaru.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru