Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Džerba a Zarzis

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Džerbu a do Zarzisu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Ostrov Džerba při východním pobřeží je největší ostrov severní Afriky a svoji rozlohou se blíží rozloze Prahy. Džerba mnoha návštěvníkům od jara do podzimu učaruje stejně jako Odysseově posádce, která odmítala ostrov opustit. Na několika desítkách kilometrů pláží nabízí Džerba relaxaci, zázemí mnoha hotelů, vodní sporty, projížďky na koni, rybolov i možnost proniknout do tajů golfu. Djerba – Marhaba, vítejte!

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Džerba (Djerba) je tuniský ostrov ve Středozemním moři s rozlohou 520 km². Jedná se o největší ostrov severní Afriky. Leží při jižním pobřeží Tuniska v Gabeském zálivu, jenž bývá na některých mapách nazýván Malá Syrta. Žije zde zde něco přes 120 tisíc obyvatel. Na ostrově se nachází i mezinárodní letiště. Hlavním městem Džerby je Houmt Souk s 60 tisíci obyvateli.
Ti, kdo plánují strávit dovolenou na Džerbě lenošením mezi bazény, se bude lbit v letovisku Aghir. Nejznámější pláží ostrova Džerba je Sidi Mahrez, tato dlouhá čistá pláž s jemným pískem jistě stojí za navštívení. Na výlet se můžete vydat do města Midoun, kde můžete navštívit typické trhy. Zarzis najdete přibližně 20 km jihovýchodně od Džerby na africké pevnině. Za návštěvu stojí například místní přístav nebo klasické tuniské trhy.

Přejít nahoru