Dovolená Cayo Coco
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cayo Coco

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Cayo Coco od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Cayo Coco je opravdový tropický ráj s akvamarínovým mořem, lemovaným krajkou bělostných pláží. Cayo Coco opěvoval ve svém románu i Papá Hemingway. Cayo Coco je místo, kde můžete prožít své vlastní dobrodružství s nádechem krásy a luxusu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Cayo Coco je největším ostrovem souostroví Jardines del Rey (Královské zahrady) při severním pobřeží centrální Kuby. Cayo Coco je možné označit za turistickou destinaci par excellence. Za vše mluví délka čistých a nepřeplněných pláží, které se táhnou při pobřeží celého ostrova – ta činí celých 22 kilometrů. Pobyt na Cayo Coco nejspíše není vysněnou dovolenou pro milovníky historie, ani pro milovníky shoppingu, ale můžete se zde cítit na liduprázdné pláži jako Robinson Crusoe, ale s bezpečím luxusního hotelu v zádech.
Poblíž Cay Coco se nachází i další ostrovy, například Cayo Santa María dovolená zde je především ve znamení polehávání na pláži některého z luxusních hotelů s koktejlem v ruce. Stejně tak tomu je u ostrovů Cayo GuillermoCayo Ensenachos či Cayo Las Brujas.

Přejít nahoru