Zobrazovat ceny v Euro

Velmi dobrý hotel|81%|

Hotel Camps Bay Retreat

Kapské Město Kapské Město Jihoafrická republika

Hosté chválí u hotelu Camps Bay Retreat celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. .

Dovolená do hotelu Kapského Města od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kapské Město

Hodnocení hotelu
Camps Bay Retreat

=

Náš názor na hotel Camps Bay Retreat
Podle 8 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 81% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

4,9 / 6
8 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Camps Bay Retreat

Hotel 5,2 / 6
Pokoje 4,9 / 6
Hotelový servis 4,7 / 6
Okolí hotelu 5,7 / 6
Stravování 5,3 / 6
Sport a zábava 5,3 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Camps Bay Retreat
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s obsluhou a službami. Tento hotel v posledním roce doporučuje 76% dotázaných.

Dovolená Kapské Město

Obecný popis hotelu
Camps Bay Retreat

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tento historický hotel se nachází v oblasti Glen Camps Bay, Kapské Město. Realitní hranice Chilworth Road na horské straně, Victoria Road na straně oceánu, stejně jako Table Mountain National Park. Hotel se nachází v docházkové vzdálenosti od Glen Beach, Camps Bay Beach a Clifton pláže. Autobusová zastávka se nachází přibližně 390 metrů. Cape Town International Airport se nachází asi 28 km daleko.

Vybavení

Hotel je útočištěm pro duši, který se nachází na 1,6 ha svěží zelené přírodní rezervace. S bazénem horské meditační, houštiny stromů, vodopádů a potoků, je to klidný ráj, kde meditativní momenty čekají být měl. Klimatizovaný nemovitosti má funkce, jako je lobby s 24-hodinová check-out servis, hotelový trezor, internetové připojení, prádelna a kvalitní restauraci. Ti, kteří přijedou autem, mohou opustit své vozidlo na parkovišti a hosté mohou pronajmout jízdní kola na místě. K dispozici je 15 pokoje k dispozici.

Pokoje

Hosté mají na výběr z ubytovacích možností od elegantního Earls Dyke Manor, moderní Deck dům nebo vila, elegantní, ale bohatý, a skvěle pohodlné. Manor je místo, ponořit se do a vůni, nebo hosté mohou rozhodnout pro přírodní krásy, které obklopuje paluba dům a vila, kde stromy a hory dát hostům dokonalou záminku se oddávat se delší dobu. En suite koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, vanou a vysoušečem vlasů. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny king-size postelí, satelitní / kabelová TV, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy a klimatizací.

Sport / Zábava

Hosté si mohou zkazit se s výběrem masáží, léčebných procedur a ošetření obličeje v lázních. Mohou strávit den vychutnával v lázních, relaxujte v sauně a parní lázni a revitalizaci s hlubokou masáž. Také poskytuje vinný sklípek, společenská místnost a knihovna, tenisový kurt a pěší turistika naučné stezky. Útočiště pro tělo a útočiště pro mysl, hosté rozplést a vzdát se klidu. Hosté se mohou osvěžit v jednom ze čtyř venkovních bazénů. Lehátka jsou stanoveny na slunné terase k použití.

Stravování

Hosté mají na výběr ze snídaně formou bufetu, nebo si mohou objednat z nabídky. Ty se mohou najíst v nádheře starého světa původního panského domu, kde ústupu kuchyňské šéfkuchař vytváří denní menu gurmánské pochoutky, kombinující symfonii z čerstvých surovin z místních trhů. Jídlo je spojen s nádherně slavnými víny z regionu.

Platba

Hotel přijímá American Express, Diners Club, MasterCard a VISA.

Misc.

Pracovníci recepce splní hosty při příjezdu v budově zámku, což zajišťuje hladký check-in a personál je k dispozici na recepci od 7 do 11 hodin každý den. Zaměstnanci recepce vám poskytne informace o všech svých turistických rezervace potřeb, možností a informací. Pokoje jsou obsluhovány denně a je zde čisté ložní prádlo se mění každý druhý den. Hosta osobní prádlo lze udělat, a tam jsou pytle na prádlo a ceníky k dispozici na pokojích. Bezpečnost v hotelu je sledována profesionálním týmem, 24 hodin denně, pro extra klid. Pěší turistiku a birding průvodci jsou k dispozici v knihovně hostům rád pomůže při uznávání všech flóru a faunu v oblasti.

Jak se tam dostat

Příjezd od mezinárodního letiště Cape Town: Konec letiště ve směru města N2 Cape, a jako hosté se blíží k městu, podle značek na N2 City, Foreshore, Sea Point. Sledujte N2 stad / City příznaky až do příchodu na velké křižovatce s několika semafory (Coen Steytler Avenue). CTICC je na levé straně (- 22 km) a Victoria a Alfred Waterfront na pravé straně. Pokračujte rovně podél této silnice (M62) po kabelu Table Mountain Way / Camps Bay známky. Silnice následuje strmý a likvidaci výstup k vrcholu kopce (Kloof Nek). Aniž by se otočil směrem k lanové dráze, sestoupí přímo do Camps Bay. Vezměte druhou cestu k pravé, disk Ženevě, a postupujte podle jeho vinutí sestup. Odbočit vpravo do 5. silnici, Sedgemoor Road, a přímo přes zastávky ulici (Berkley Road). Chilworth Road je velmi vedle silnice vpravo. Otočte tady a hotel je 100 m po silnici na levé straně.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 5
 Kategorie (oficiální) 5
Informace o objektu
 E-mail book@campsbayretreat.com
 Fax 214384433
 Telefon - hotel 0214378300
Vybavení
 Bar(y)
 Nonstop recepce
 Pokojová služba
 Přístup k WLAN
 Služby prádelny
 Půjčovna kol
 Parkoviště
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Hotelový trezor
 Restaurace
 Přístup k internetu
 Klimatizace
 Lobby
Pláž
 Přímo u pláže
 Písečná pláž
Sport/zábava
 Masáže
 Počet bazénů
 Speciální lázeňský balíček
 Jízda na kolech/horských kolech
 Tenis
 Opalovací studio/solárium
 Venkovní bazén(y)
 Lehátka
 Sauna
 Parní lázně
 Posilovna
 Squash
Vybavení pokoje
 Přístup k internetu
 Velká manželská postel
 Telefon s přímým vytáčením
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Ústřední topení
 Trezor
 Minibar
 Varná konvice
 Sprcha
 TV
 Vana
 Balkón/terasa
 Fén
 Satelit/kabelová TV
 Koupelna
Stravování
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
Informace o budově
 Zahrada (m²)
 Terasa (m²)
 Počet pokojů (celkem) 15
 Počet apartmá 4
 Umístěn na hlavní silnici
Typ hotelu
 Historický hotel
 Hotel de Charme
Platba
 MasterCard
 American Express
 VISA
Vzdálenosti
 Centrum města 7000 m
 Pláž 390 m
 Restaurace 500 m
 Autobusová stanice 390 m
Dovolená Kapské Město

Fotografie hotelu
Camps Bay Retreat

Dovolená Kapské Město

Počasí v oblasti hotelu
Camps Bay Retreat

Počasí a kdy jet Kapského Města

  • Jihoafrická republika se rozkládá většinou v subtropickém pásu jižní polokoule, proto očekávejte opačná roční období než v našich zeměpisných šířkách. Podnebí Jihoafrické republiky je ovlivňováno třemi základními faktory. Prvním je nadmořská výška , která snižuje teploty oproti jiným oblastem ve stejných zeměpisných šířkách. Více jak 40% území leží nad 1210m nad mořem, tento faktor se projevuje především ve vnitrozemí. Díky šířkovému rozpětí jsou teploty vzduchu každoročně stejné a za poslední existují velké teplotní rozdíly mezi západem a východem. Obecně platí, že teploty stoupají od východu směrem na západ. Západní pobřeží ochlazuje studený Benguelský proud, zabraňuje vzniku srážek a způsobuje sušší podnebí této oblasti. Naopak jihovýchodní pobřeží je omýváno teplým Agulhasským proudem, který přináší poměrně vydatné deště. I zima je zde poměrně teplá.
  • Kapský poloostrov na jihozápadním pobřeží mezi Atlantským a Indickým oceánem má charakter středomořského klimatu. Může se pochlubit mírnými zimami s průměry okolo 20oC a příjemně teplým létem s průměrnými maximy denních teplot nad 25oC. Nejteplejšími měsíci jsou leden a únor, kdy i studené vody Atlantiku dosahují 19oC. Kapské Město má vysoký poměr slunečního svitu, v zimních měsících až 11 hodin denně. Je zde ale kratší soumrak a západ slunce. Vlhkost vzduchu je v této oblasti přes 70%, i když srážky v této části jsou méně intenzivní. Ve vnitrozemí vliv Atlantiku způsobuje velice časté mlhy. Za hlavní sezónu se považuje období od prosince do dubna.
  • V našem létě a podzimu, od května do listopadu, probíhá v Jihoafrické republice vedlejší sezóna, určená především těm, kteří se vydali za poznáním africké přírody a kultury. Denní maximální teploty kolem 20oC přejí výletům. Do hor se ale raději přioblékněte. Minima mohou klesat pod 10oC, ve vyšších nadmořských výškách i k bodu mrazu. Slunce vás bude provázet 6 až 8 hodin denně, mohou vás zaskočit bouřlivé deště. Koupání v moři bude pro odvážné, protože teplota vody klesne na 15oC.
  • Kapsko v létě zasahují poměrně silné větry, které ale rozfoukávají emise ve vzduchu a odměnou je zářivě modrá obloha.
Index sezóny
Leden
26 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny
Únor
26 °C
19 °C
72 %
11 hodin
3 dny
Březen
25 °C
19 °C
74 %
9 hodin
3 dny
Duben
22 °C
18 °C
78 %
8 hodin
6 dnů
Květen
20 °C
17 °C
81 %
7 hodin
8 dnů
Červen
18 °C
16 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Červenec
17 °C
15 °C
81 %
6 hodin
9 dnů
Srpen
18 °C
14 °C
80 %
7 hodin
9 dnů
Září
19 °C
15 °C
77 %
8 hodin
7 dnů
Říjen
21 °C
16 °C
74 %
9 hodin
5 dnů
Listopad
23 °C
17 °C
71 %
10 hodin
3 dny
Prosinec
25 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny