Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Fantastický hotel|90%|

The Spier Hotel

Dovolená do hotelu Kapského Města od německé CK.
Najděte si skvělé ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kapské Město

Hodnocení hotelu
The Spier Hotel

+
=
Náš názor na The Spier Hotel
Podle 2 649 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 90% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.
5,6 / 6
54 recenzí
Podrobné hodnocení The Spier Hotel
Hotel 5,6 / 6
Pokoje 5,4 / 6
Hotelový servis 5,4 / 6
Okolí hotelu 5,6 / 6
Stravování 5,6 / 6
Sport a zábava 5,6 / 6
Přejít na HolidayCheck
Hodnotitelé HolidayCheck.de o The Spier Hotel
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.
4,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
2595 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Kapské Město
Obecný popis hotelu
The Spier Hotel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Tento hotel se nachází na Spier Estate na slavné trati vína Cape. Je to ideální místo pro pobyt využít výhod různých rekreačních zařízení, zábavy a barevné mix špičkových restaurací. S jeho malebné Cape Dutch usedlost jeho propojení s fascinující minulostí, je toto zařízení stojí na břehu řeky Eerste, v blízkosti historického města Stellenbosch a je pouhých 20 minut chůze od mezinárodního letiště Cape Town.
Vybavení
Daleko více než konvenční vína farmě, tento hotel ztělesňuje vitalitu různorodé dědictví mysu a na africkém kontinentě, vytvoření samostatných zážitky pro své hosty tím, že kombinuje víno, jídlo a umění ve zcela unikátním způsobem. To zahrnuje celkem 155 pokojů, včetně 4 apartmá. Zařízení, které nabízí hostům patří klimatizace, lobby prostor s 24-hodinová recepce, restaurace, přístup k internetu a pokojová služba. K dispozici je parkoviště pro ty, přijíždějící autem.
Pokoje
Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou a vanou, stejně jako satelitní / kabelová TV, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávovarem, individuálně nastavitelnou klimatizací a trezorem.
Jak se tam dostat
Z Cape Town International Airport hosty by měl mít N2 směrem Somerset West (v opačném směru do Kapského Města). Vyjeďte výjezdem 33, Baden Powell Drive / R310 Stellenbosch turn-off, odbočit vlevo ve směru Stellenbosch, a Spier Estate je asi 9 km po silnici na pravé. Z Cape Town City Centre, vzít N2 směrem Cape Town International Airport, pokračujte kolem letiště turn-off, to je přibližně 10 km od chladicích věží. Vyjeďte výjezdem 33, Baden Powell Drive / R310 Stellenbosch turn-off, odbočit vlevo ve směru Stellenbosch a Estate Spier je asi 9 km po silnici na pravé straně.
Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Platba
 MasterCard
 Diners Club
 American Express
 VISA
Stravování
 Snídaňový bufet
 Večeře à la carte
 Večeře - sestavené menu
 Oběd à la carte
 Oběd - sestavené menu
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Počet bazénů 7
 Venkovní bazén(y)
 Lehátka
Vybavení pokoje
 Varná konvice
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Přístup k internetu
 Koupelna
 Sprcha
 Rádio
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Minibar
 Trezor
 Vana
 Fén
 Satelit/kabelová TV
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 155
 Počet apartmá 4
 Počet poschodí - hlavní budova 2
 Počet poschodí - připojené budovy
Informace o objektu
 PSČ 7599
 URL www.spier.co.za
 Telefon - hotel 270218091100
 Fax 270218813141
 E-mail reservations@spier.co.za
Vybavení
 Bar(y)
 Hotelový trezor
 Nonstop recepce
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Klimatizace
 Lobby
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Konferenční místnost
 Restaurace
 Restaurace s klimatizací
 Služby prádelny
 Půjčovna kol
 Přístup k internetu
 Pokojová služba
 Parkoviště
 Dětský klub
 Přístup k WLAN
 Hospůdka(y)
 Hřiště
Typ hotelu
 Konferenční hotel
 Hotel vhodný pro rodiny
 Klubový resort
 Eko hotel
Dovolená Kapské Město

Fotografie hotelu
The Spier Hotel

Dovolená Kapské Město

Počasí v oblasti hotelu
The Spier Hotel

Počasí a kdy jet Kapského Města
  • Jihoafrická republika se rozkládá většinou v subtropickém pásu jižní polokoule, proto očekávejte opačná roční období než v našich zeměpisných šířkách. Podnebí Jihoafrické republiky je ovlivňováno třemi základními faktory. Prvním je nadmořská výška , která snižuje teploty oproti jiným oblastem ve stejných zeměpisných šířkách. Více jak 40% území leží nad 1210m nad mořem, tento faktor se projevuje především ve vnitrozemí. Díky šířkovému rozpětí jsou teploty vzduchu každoročně stejné a za poslední existují velké teplotní rozdíly mezi západem a východem. Obecně platí, že teploty stoupají od východu směrem na západ. Západní pobřeží ochlazuje studený Benguelský proud, zabraňuje vzniku srážek a způsobuje sušší podnebí této oblasti. Naopak jihovýchodní pobřeží je omýváno teplým Agulhasským proudem, který přináší poměrně vydatné deště. I zima je zde poměrně teplá.
  • Kapský poloostrov na jihozápadním pobřeží mezi Atlantským a Indickým oceánem má charakter středomořského klimatu. Může se pochlubit mírnými zimami s průměry okolo 20oC a příjemně teplým létem s průměrnými maximy denních teplot nad 25oC. Nejteplejšími měsíci jsou leden a únor, kdy i studené vody Atlantiku dosahují 19oC. Kapské Město má vysoký poměr slunečního svitu, v zimních měsících až 11 hodin denně. Je zde ale kratší soumrak a západ slunce. Vlhkost vzduchu je v této oblasti přes 70%, i když srážky v této části jsou méně intenzivní. Ve vnitrozemí vliv Atlantiku způsobuje velice časté mlhy. Za hlavní sezónu se považuje období od prosince do dubna.
  • V našem létě a podzimu, od května do listopadu, probíhá v Jihoafrické republice vedlejší sezóna, určená především těm, kteří se vydali za poznáním africké přírody a kultury. Denní maximální teploty kolem 20oC přejí výletům. Do hor se ale raději přioblékněte. Minima mohou klesat pod 10oC, ve vyšších nadmořských výškách i k bodu mrazu. Slunce vás bude provázet 6 až 8 hodin denně, mohou vás zaskočit bouřlivé deště. Koupání v moři bude pro odvážné, protože teplota vody klesne na 15oC.
  • Kapsko v létě zasahují poměrně silné větry, které ale rozfoukávají emise ve vzduchu a odměnou je zářivě modrá obloha.
Index sezóny
Leden
26 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny
Únor
26 °C
19 °C
72 %
11 hodin
3 dny
Březen
25 °C
19 °C
74 %
9 hodin
3 dny
Duben
22 °C
18 °C
78 %
8 hodin
6 dnů
Květen
20 °C
17 °C
81 %
7 hodin
8 dnů
Červen
18 °C
16 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Červenec
17 °C
15 °C
81 %
6 hodin
9 dnů
Srpen
18 °C
14 °C
80 %
7 hodin
9 dnů
Září
19 °C
15 °C
77 %
8 hodin
7 dnů
Říjen
21 °C
16 °C
74 %
9 hodin
5 dnů
Listopad
23 °C
17 °C
71 %
10 hodin
3 dny
Prosinec
25 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny