Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Thassos

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Thassos od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Na Thassu údajně žily mýtické Sirény, a že si uměly vybrat. Tento smaragd Egejského moře je nejsevernější částí Řecka ležící pouze 8 kilometrů od pevniny. Vychutnat si na Thassu můžete od brzkého léta do podzimu průzračnou mořskou vodu, zdejší výborné víno nebo med, který tu nabízejí na každém kroku. Thassos si stále zachovává svou ryzí atmosféru tak typickou pro Řecko.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Thassos je nejseverněji položeným ostrovem v Egejském moři. Hlavním městem je Limenas (nazývaný též město Thassos). Zavítáte-li do města Prinos, naleznete nespočet lákavých taverniček, restaurací a barů, ale i obchůdků se širokým sortimentem, počínaje místními produkty, Pokud chcete navštívit nejoblíbenější letovisko na ostrově Thassos, vydejte se na jihozápadní pobřeží. Právě tam leží přístav Limenaria se zářící zelení a křišťálovou modří zdejších mořských vod. Navštívit dále můžete velmi oblíbené a živé letovisko -  přístav Potos A nakonec, vzdálené asi 15 kilometrů od hlavního města, naleznou všichni příznivci krásných pláží a dovolenkového komfortu oblíbené, stále se rozvíjející letovisko zvané Skala Potamias.

Přejít nahoru