Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Krabi a okolí

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Krabi a okolí od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Krabi, jedna z nejoblíbenějších turistických destinací, se nachází na západním pobřeží jižního Thajska při Andamanském moři, kde návštěvníky, především v zimním období, uchvacují monumentální vápencové masívy čnící z azurového moře. Krabi vás očaruje opuštěnými lagunami, nedotčenými plážemi a svojí celkově relaxační atmosférou. Krabi je zlatý střed mezi živými letovisky a samotou na malých ostrůvcích při pobřeží.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Jedna z nejoblíbenjších turistických destinací Krabi se nachází na západním pobřeží jižního Thajska při řece Krabi, která zde ústí do Andamanského moře. Pod správu provincie patří rovněž asi 130 ostrovů v Andamanském moři. Hlavním městem je stejnojmenné Krabi s 22 000 obyvatel. Místo, které vám můžeme rozhodně doporučit je asi 1,5 km dlouhá pláž Ao Nang Beach, kterou démonicky rámuje vysoká kolmá skála. Vysoké kopce, úžasné pláže, smaragdově zelené moře, korálové útesy a barevný podmořský život, to je ostrov Phi Phi. Ostrov Lanta je jeden z posledních nedotčených přírodních rájů, kam se z tradičních někdy hekticky přeplněných letovisek vydávají milovníci autentického prostředí života prostých rybářů. Chcete-li si ns Krabi užít klidné pláže s bílým pískem, Klong Muang Beach pro vás bude ideálním místem.

Přejít nahoru