Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Khao Lak

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Khao Lak od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Khao Lak je thajské přímořské letovisko na západním pobřeží Malajského poloostrova, vzdálené cca 65 km severně od Phuketu, které je především v zimě populární jako výchozí bod pro safari výlety nebo do potápěčských lokalit ostrova Similan a souostroví Surin. Khao Lak je pobřežní park plný ptáků, savců
a scénických vodopádů s řadou nově vybudovaných hotelů. Navštivte Khao Lak a civilizací dosud nedotčené západní pobřeží Malajského poloostrova.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Khao Lak je přímořské letovisko v okrese Pa Takua na západním pobřeží Malajského poloostrova , vzdálené cca 65 km severně od Phuketu, které je populární jako výchozí bod pro safari výlety nebo do potápěčských lokalit ostrova Similan a souostroví Surin.
V prosinci 2004 byla tato oblast nejvíce zpustošena vlnou tsunami, což byl výrazný zásah do místní ekonomiky, která je postavena především na příjmech z cestovního ruchu. V současné době je již většina přímořských středisek rekonstruována a turistický ruch opakovaně vzkvétá. Přestože jsou zdejší pláže velmi půvabné, je oblast zatím mimo náporu turistů. Je to ideální základna pro milovníky podmořského života. Nejvíce návštěvníků zamíří na vyhlídkové místo v národním parku Phang Nga, s pohledem na více než 120 neobvykle vyhlížejících ostrovů. Za návštěvu stojí také kouzelná pláž s řadou lagun, Khuk Khak Beach na ostrově Kho Khao.

Přejít nahoru