Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Ostrovy v Thajském zálivu (Koh Chang atd.)

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená ostrovy v Thajském zálivu ( Koh Chang atd.) od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Ko Chang je druhý největší thajský ostrov rozkládající se na severovýchodě Thajského zálivu při hranici s Kambodžou. Samozřejmě i na Ko Changu se můžete v zimních měsících povalovat například na podmanivé Khlon Prao Beach, ale oblast je určena pro aktivní turisty. Využijte proto nabídky vyjížďky na slonech, toulky pralesem nebo jízdy na kajaku. Staňte se na chvíli Robinsony na Ko Changu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Na druhém největším thajském ostrově, zvaném též sloní ostrov Koh Chang, najdete nejen krásné pláže (např. Klong Prao Beach), ale také překrásnou přírodu, sloní vesnici a vodopády. Zavítáte-li na ostrov Ko Tao (želví ostrov) oslní vás bohatá zeleň, krásné pláže s oblými obřími kameny i nádherně zbarvené moře. Pokud hledáte ráj pro potápěče, Ko Tao jím rozhodně bude. Na ostrově Ko Phangan najdete poklidnou pláž, Thong Nai Pan Beach. Nachází se zde nejkrásnější a nejkvalitnější hotely na ostrově, pokud tedy hledáte to nejepší, Ko Phangan je pro vás tou správnou volbou.

Přejít nahoru