Zobrazovat ceny v Euro

Dobrý hotel|71%|

Hotel Sa Roqueta

Playa Roqueta Formentera Španělsko

Hosté chválí u hotelu Sa Roqueta všeobecnou čistotu všude po hotelu, vzdálenost k pláži, rychlé odbavení při příjezdu na hotel, upravenou, vždy uklizenou pláž a byli spokojeni s čistotou na pokojích.

K pláži 50 m

Dovolená do hotelu na Formenteru od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Formentera

Hodnocení hotelu
Sa Roqueta

+
+
=

Náš názor na hotel Sa Roqueta
Podle 129 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 71% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

54%
podle 2 hodnocení
Hosté chválí u hotelu Sa Roqueta
všeobecnou čistotu všude po hotelu, vzdálenost k pláži, rychlé odbavení při příjezdu na hotel, upravenou, vždy uklizenou pláž a byli spokojeni s čistotou na pokojích. Nejméně však byli spokojeni s vybavením pokojů.
  • Čistota na pokojích
  • Rychlost odbavení
  • Kvalita pláže
  • Všeobecná čistota
  • Vzdálenost k pláži
  • Výbavení pokojů

Podrobné hodnocení hotelu Sa Roqueta

Všeobecné hodnocení 76%
Umístění a okolí hotelu 53%
Obsluha a služby 50%
Stravování 33%
Sport a zábava 42%
Ubytování 75%
Dovolená Formentera

Recenze hotelu
Sa Roqueta

Alena Jedličková | Dovolená Srpen 2014
46%
Mladý pár
Peklo na talíři v přírodním ráji

Recenze hotelu Sa Roqueta

19.8.2014 | Pobyt v srpnu 2014 na 7 nocí jako Mladý pár

Co se týče lokality hotel nemá konkurenci. Pokoje situované s výhledem na moře velmi příjemné a útulné. Dále lze též pochválit čistotu pokojů, pečlivý úklid.
Co však pochválit, bohužel, nelze je stravování a přístup personálu hotelu. První den začínal večeří. Paní nám naservírovala vrchovatý talíř jakési nudlové polévky, nevábného vzhledu, vůně i chuti, kterou s těží naleznete ve školních jídelnách. Když jsem prostě polévku nesnědla, s tím, že jsem se omluvila, že se prostě nedá jíst, bez mrknutí oka ji odnesla. Přítel se ji ještě ptal, jestli mi nemohou místo ní přinést nějaký salát nebo alespoň nakrájenou zeleninu (kterou měla slečna u vedlejšího stolu). Odpověď - ne, protože to už by byla vegetariánská večeře a tu nemáme smluvenou. Následoval druhý chod v podobě zeleninových lasagní. Ty naštěstí byly docela dobré, ač si nejsem jistá, že nebyly z polotovaru. Jako dezert jsme dostali dvě kolečka kompotovéto ananasu, který paní vytáhla z velké plechovky. Další večeře pak byly pro nás vždy trochu adrenalinové očekávání. Pokud se nepodávala polévka ale předkrm, dostali jsme pokyn olíznout si příbory a čekat na další chod. Jídlo se dalo sníst, ovšem šlo spíše o přehlídku toho, jak na klientech ušetřit. Krom chemických pudinků a předsmažených kalamár (po kterých někteří už prostě museli požít i pár tabletek živočišného uhlí) jsme si středomořskou kuchyni ani příliš neužili. Guláš a řízky (možná snaha přizpůsobit se německé klientele, které zde byla samozřejmě velká většina) nás mírně pobavil. Až poslední večer se panu kuchaři povedlo udělat velmi dobrou rybu se zeleninou a špenátem, čímž nás potěšil a dokázal, že problém nebude v tom, že by snad byl ve svém oboru začátečníkem... "Kouzelná" chvíle nastala též, když si sám personál hotelu po úklidu po večeřích připravil pro sebe na terase k jídlu dobroty jako meloun, šunku jamon, olivy, a další s tím, že jim vůbec nevadilo, že klienti, snažící se rozchodit těžkou smaženou večeři, chodí kolem nich.
Snídaně nebyly příliš bohaté, ale to by nevadilo. Ráno jsme v jídelně našli tácy, a tak jsme si čaj a pár housek se sýrem a salámem vynesli na terasu (zhruba pět kroků, z terasy se vcházelo přímo do jídelny). Ostatní též seděli na terase a užívali si výhled na moře. Když jsme pak mluvili s paní na recepci, které jsme se ptali na možnost zapůjčení kola a případně auta, dostali jsme školácké pokárání, že mají kontrakt s All Tours, že klienti, kteří mají polopenzi mohou snídat na terase pouze za příplatek 3,5 euro na osobu! Tuto absurditu se nám nepodařilo pochopit doteď.
Detaily, jako že po vrácení jízdních kol jsme si museli nakonec domluvit půjčení auta na den u pána z půjčovny v hotelu naproti a dále např. ten, že po požádání o trochu ledu se nám dostalo odpovědi, že sami mají málo, už zde rozebírat nebudu... Personál měl zkrátka jednání jako dozor ve školení jídelně na základní škole.
Závěrem však chci podotknout, že krom výše zmíněného byla dovolená velmi příjemná a všechny věci týkající se příjezdu, odjezdu atd. šlapaly precizně německy. :) Ostrov je nádherný! Jen bych doporučila něco málo změn v hotelu, je skutečně škoda odrazovat další klienty...

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 67 %
Doporučili byste tento hotel? N
Nákupní možnosti v blízkosti 33 %
Dopravní spojení a možnost výletu 33 %
Restaurace a bary v blízkosti 0 %
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 0 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 0 %
Odbavení N
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 0 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu N
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 0 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 0 %
Hotelová restaurace a bar 0 %
Čistota v restauraci a u stolu 0 %
Zdena Mlýnková | Dovolená Září 2010
63%
Neznámý
ochotná a vstřícná majitelka, čistota

Recenze hotelu Sa Roqueta

4.11.2010 | Pobyt v září 2010 na 9 nocí jako Neznámý

Hostal (ne hotel, jak bylo uvedeno v nabídce!) je v klidném místě přímo u moře s pozvolným vstupem, s možností využít podél pobřeží několik písečných pláží, na všechny mají přístup nudisté. Hostal je vhodný spíše pro seniory nebo páry, které hledají destinaci k odpočinku a opalování na pláži blízko hotelu. U hostalu není bazén ani možnost jakékoliv kulturního nebo sportovního vyžití, např. pro děti. Asi po 500 m pěší chůze se nachází malý obchůdek se základními potravinami a drogistickým zbožím, a velice omezenou nabídkou plážového zboží a upomínkových předmětů. Ve stejném místě je zastávka autobusu, kterým se dá cestovat po ostrově. Hostal není vhodný pro postižené - pokoje jsou až v 1. patře bez výtahu a přístup k pláži je po nerovném terénu z písku a kamenů. Personál hostalu je ochotný, příjemný a velice vstřícný (rádi chválíme, pokud je možné, prosíme majitelce do hostalu Sa Roqueta naši pochvalu zašlete - připravila nám i jednu sváteční večeři při svíčkách). Pokoje a prostředí čisté, každý den uklizeno, ustlány přikrývky, vyneseny odpadky z koše. Ručníky vždy vyměněny podle naší potřeby. Pokoj byl bez TV, ale s balkonem. Snídaně skromná, jeden druh salámu a jeden sýra, vždy alespoň s rajčaty. Sladké a slané pečivo druhově omezené. Nápoje z automatu. Jinak doplněno máslem, marmeládami, müsli, s možností zapéct sendvič. Večeře jednotná, bez možnosti výběru. Ale to pravděpodobně odpovídá typu hostalu.

Fotografie hotelu

Hostal Sa Roquta a přilehlá pláž

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 0 %
Vhodnost pro postižené 0 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 0 %
Další možnosti trávení volného času 0 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 0 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu N
Péče o děti, hřiště 0 %
Čistota 100 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 0 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 0 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
4,4 / 6
69 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Sa Roqueta

Hotel 4,3 / 6
Pokoje 4,5 / 6
Hotelový servis 3,9 / 6
Okolí hotelu 5,3 / 6
Stravování 3,6 / 6
Sport a zábava 4 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Sa Roqueta
Hosté chválí umístění a okolí hotelu. Nebyli však moc spokojeni s celkovým stavem hotelu, s obsluhou a službami, s úrovní a kvalitou stravování, s možnostmi sportu a zábavy a s kvalitou ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 64% dotázaných.

3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
58 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Formentera

Obecný popis hotelu
Sa Roqueta

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Jízda na kolech/horských kolech
Stravování
 Polopenze
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
 Večeře - sestavené menu
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 2
 Kategorie (doporučená) 2
Vybavení pokoje
 Sprcha
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Trezor
 Balkón/terasa
Pláž
 Přímo u pláže
 Písečná pláž
Vybavení
 Bar(y)
 Restaurace
 Půjčovna kol
 TV místnost
Dovolená Formentera

Fotografie hotelu
Sa Roqueta

Dovolená Formentera

Počasí v oblasti hotelu
Sa Roqueta

Počasí a kdy jet na Formenteru

  • Tento malý ostrov má jasně definovaná čtyři roční období, včetně velmi teplého a suchého léta a chladnější zimy. Vzhledem k velikosti ostrova a jeho rovinatosti, jsou teploty podobné napříč celým ostrovem. Občas Formentera trpí silným větrem, který ale může přinést úlevu v parném létě.
  • Díky nížinatému terénu jsou zde srážky po celý rok velmi nízké. V letních měsících téměř neprší, což ovlivňuje i místní vegetaci, a ve spojení s pravidelným větrem se ostrov může stát velmi prašným.
  • Teplota moře stoupá pozvolna. V jarních měsících je se svými 15 až 17oC spíše pro otužilce, v červnu vystoupí nad 20oC a tuto teplotu vykazuje i v říjnu. Nejteplejší je od července do září 24 – 25oC.
  • Hlavní sezóna na ostrově Formentera se soustřeďuje na květen až říjen. Pro sport a turistiku návštěvníci vyhledávají vedlejší sezónu v listopadu a prosinci, kdy i ceny ubytování padají dolů. Leden a únor jsou pro nízké teploty a možnost dešťů zcela neatraktivními měsíci.
Index sezóny
Leden
15 °C
14 °C
73 %
5 hodin
6 dnů
Únor
15 °C
13 °C
73 %
6 hodin
6 dnů
Březen
16 °C
14 °C
73 %
7 hodin
6 dnů
Duben
19 °C
15 °C
68 %
8 hodin
5 dnů
Květen
22 °C
17 °C
67 %
10 hodin
3 dny
Červen
26 °C
21 °C
65 %
11 hodin
3 dny
Červenec
28 °C
24 °C
64 %
11 hodin
1 den
Srpen
29 °C
25 °C
67 %
11 hodin
1 den
Září
27 °C
24 °C
70 %
8 hodin
4 dny
Říjen
23 °C
21 °C
70 %
6 hodin
8 dnů
Listopad
19 °C
18 °C
73 %
5 hodin
10 dnů
Prosinec
16 °C
14 °C
73 %
5 hodin
8 dnů